Баба Йога• 16 апреля 2024

Дівчатка, є хто видаляв дуже підозрілі родимки, а результат добрий?

Так важко чекати гістологію(
Пирожкиня• 16 апреля 2024
мама видалила кератому, а виявилось плоскоклітинний рак шкіри( у вас все буде добре!

Замороженная селедка• 16 апреля 2024
Моя колега видалила на спині родимку, меланому показало. Але з нею все добре, хімію чи щось таке не робили. Вже пройшло 3 роки, все чисто
Кривая спроса• 16 апреля 2024
А як вона виглядала , що ви переживаєте ?
Червона рута• 16 апреля 2024
Я видаляла не дуже підозрілу, але темно-синього кольору, все ок. Відчим видаляв декілька дуже підозрілих, теж все було добре. А це у вас нова, чи змінилась стара? І як швидко відреагували? Якщо швидко, то взагалі забудьте про це, все буде добре, навіть якщо гістологія щось покаже.
Лавандовая• 16 апреля 2024
Родинка резко стала расти, облазить, изменила цвет.Стала сизого цвета.
Удалила лазером.
Глубоко пустила корни.
Гистология в норме.
Пуки-куки• 16 апреля 2024
я
))
но понимаю вас, это всегда очень утомительно и истощает, когда ждешь какие-л. результаты по здоровью
автор Баба Йога • 16 апреля 2024
Ответ дляКривая спроса
Та почала зудіти, кірочкою вкрилася, шершава. Контури асиметричні, але вона не одна така.
Колір багатоцвітний, але вона теж не одна така.
Коротше, видалили, тому що зуд та кірочка на поверхні.
автор Баба Йога • 16 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Та стара почала зудіти, вище написала..
Зреагували швидко на зуд) декілька днів йому.
dulenok• 16 апреля 2024
одну содрала на спине-удалили все ок, и еще одну на шее удалила спустя много лет-все ок

Червона рута• 16 апреля 2024
Ответ дляБаба Йога
Та стара почала зудіти, вище написала..
Ну тоді взагалі немає ніяких причин для страху. Меланома рідко з’являється із старого невуса і так швидко не заподіє шкоди.
Ёшки_Матрёшки• 16 апреля 2024
Вам вирізали, шви накладали?
автор Баба Йога • 16 апреля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Вам вирізали, шви накладали?
Так, але без швів
Вирізали близько до контуру родимки, без захвату тканин по периферії.
НуКаНаКа• 16 апреля 2024
Мне удаляли визуально не особо подозрительную, даже врач сказал, что это невус, не переживайте. А результат гистологии - начальная меланома.
Судя из ваших описаний - у вас не меланома. Не переживайте.
автор Баба Йога • 17 апреля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
😞 а что потом?
Более широкое иссечение?
И просто наблюдение? КТ с контрастом как часто? Сколько по времени бояться?
НуКаНаКа• 18 апреля 2024
Ответ дляБаба Йога
😞 а что потом?
Более широкое иссечение?
А чего вам бояться? Исходя из того, что вы описали - у вас нет меланомы.