Кастрюлька• 19 декабря 2024

Стимуляция родов

Девочки, кто проходил через эту процедуру, как все происходило?
На каком сроке? Все ли было хорошо?
Педиатор_я• 19 декабря 2024
41+5, спустили передние воды, через полчаса пошли схватки, через 4 часа родила (вторые роды, 3 часа на первые 5 см и 1 час на вторые 5 см), 10/10 по Апгар.
Ленивица-красавица• 19 декабря 2024
Мені на 41 тижні вводили гель, але лікар сказав, що він може не поділяти. Подіяв, в 15:00 поставили гель, в 22:00 почались перейми.
Королева Сарказма• 19 декабря 2024
41 тиждень, крупний плід(дитина народилася 4200), зробили о 6 ранку, народила в 13.10, втратила багато крові, крапельниця стояла ще до вечора.
Я таке знаю• 19 декабря 2024
40 тиждень, поставили ламінарії (іншим дівчатам гель, залежить від лікаря), через 24 год почались схватки, дитина 4300 кг, все ок.
Я таке знаю• 19 декабря 2024
Знаю, що стара школа ще підковирнути мже при огляді (відшарувати пальцем плідний міхур і це запускає процес), але краще вже ламінарії, це і шийку підготує та зробить більш еластичнішою
Я таке знаю• 19 декабря 2024
більше 40 тижня не було смислу затягутива, нащо ці проблеми
АдеКВАтная• 19 декабря 2024
На 37 неделе. Все ок
автор Кастрюлька • 19 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Из-за крупного плода много крови потеряли?
Сіґеле-міґеле• 19 декабря 2024
В 40 тижнів поставили крапельниці, пробили води і через годину від цього всього народила
Королева Сарказма• 19 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Я не знаю, сильно не розпитувала, але знаю, що втрачала свідомість на тому кріслі. І наступного дня заходив зав відділення, питав, що, жива? А сестра забрала постіль з родзалу, для прання, їй віддали в пакеті, а воно все мокре від крові. Сину вже 21 рік, спортом займається.
автор Кастрюлька • 19 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ой. Ну я думаю за 21 год многое изменилось в медицине , и врачи не допустят такого
Королева Сарказма• 19 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Я була в кращому пологовому великого міста. Але що було не так, не знаю.
Bor bor• 21 декабря 2024
40+4, крупный плод 4 кг, катетер Фолея, через сутки осмотр с ’пристрастием’ и отход пробки, через ночь слабые схватки, в 7 утра пробили пузырь, в 11 поставили окситоцин, в 17 родила. Не жалею абсолютно. Был бы плод не такого размера - ждала бы до 41-й недели.
автор Кастрюлька • 22 декабря 2024
Ответ дляBor bor
А вес по узи точно определили?
Bor bor• 22 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
А вес по узи точно определили?
По УЗИ было 4 кг 100 грамм, а родился 3 кг 930 грамм. Я б сказала, что это точно.
автор Кастрюлька • 22 декабря 2024
Ответ дляBor bor
Да, довольно точно)