Царевна в уггах• 16 апреля 2024
подскажите, как переоформить второй раз впо?
Получала впо, теперь нужно переоформить, но я работаю удалено, мне нужна справка с работы? В дие можно это сделать или нужно в цнап?
Кривая спроса• 16 апреля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Нужно старую справку сдать, если она у вас есть с мокрой печатью
Що за єрунда? Автор переподає на виплати
Кривая спроса• 16 апреля 2024
По-перше виясніть чи є у вас категорія вразливості. Ніяких довідок не треба. Вони доход дивляться по пенсійному кабінеті
Усміхайлик• 16 апреля 2024
Ответ дляКривая спроса
Там про выплаты не написано, вам виднее
Кривая спроса• 16 апреля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Там про выплаты не написано, вам виднее
В старпості ж написано, отримувала впо, тепер потрібно переоформити...
Кривая спроса• 16 апреля 2024
Розкажу як подавалась я.
В мене категорія дитина школярка до 14 років.
Паспорти, коли, довідки впл, свідоцтво дитини, і довідку зі школи. Всі документи відсканували, ви перевіряєте і вам видруковують заяву і вашу справу розглядають. В мене було протягом місяці
Ответ дляКривая спроса
Розкажу як подавалась я.
І за чоловіка мозок не виносили? Бо дівчатам його просто винесли нафіг з тими спільними/не спільними проживаннями.
В дії чи цнапі таку довідку не зробите.
Якщо працевлаштовані офіційно - довідку видає працедавець.
Якщо не працевлаштовані офіційно і перебуваєте на обліку як безробітна - довідку видає центр зайнятості.
Якщо не працевлаштовані офіційно і не перебуваєте на обліку як безробітна - то шож, для держави ви ’тунеядка’ без довідок, але скоріше за все мамам дітей до 14 років продовжать виплати без цієї матати.
Кривая спроса• 16 апреля 2024
Ответ дляGvenna
В нас спільне проживання.
У кого не спільне, довідка з ОСББ про склад сімї
Відморожена• 16 апреля 2024
Автор, если вы про возобновление выплат, то надо идти в УПСЗН и писать заявление. Прикладывать документы всех членов семьи, свидетельство о браке. Справка с работы не нужна. Они все прекрасно увидят с формы ОК5.