Снегопадка• 16 апреля 2024
Хто видаляв пудровий макіяж брів ремувером?
Я видаляла 2 раза лазером. Але колір трошки видалився і зараз якийсь ридо-оранжевий. Лазер більше не бере такий колір.
Який результат дає ремувер? Я читаю що це кислота, і боюся негативних наслідків. Враховуючи те, що після другого лазера на бровяз були кров´яні підтьоки
дамаАмстердама• 16 апреля 2024
Ремувер - это той же машинкой загоняют препарат в кожу как и сам татуаж. То есть то же заживление, те же корочки, оценивание результата через месяц.
Ремувер выталкивает пигмент из кожи.
ЯсноВидящая• 16 апреля 2024
Удаляла лазером вывела в ноль , за ремувер много читала и мастер говорила , что могут шрамы остаться
Снегопадка
• 16 апреля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Ремувер выталкивает пигмент из кожи.
Не буде шрамів? І за раз виведе такий колір як у мене?
Снегопадка
• 16 апреля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Я уже жалію що видаляла. Краще би я так і ходила(
Снегопадка
• 16 апреля 2024
Ответ дляКлевотница
Такі наслідки і це досі популярно (
Нажаль так(
ОйЙой• 17 апреля 2024
Ответ дляКлевотница
Такі наслідки і це досі популярно (
Какие такие последствия?
Вилами по воде• 17 апреля 2024
извините, я не в тему.
Зачем удалять пудровый макияж, он же сам сходит через время.
Вам плохо сделали?
Снегопадка
• 17 апреля 2024
Ответ дляВилами по воде
извините, я не в тему.
Вам плохо сделали?
Делала пару лет, цвет изменился, кожа забита пигментом и коррекция не помогает
Смажена полуничка• 17 апреля 2024
Ответ дляСнегопадка
То значить не пудровий був. Якщо забита шкіра
Спробуйте інший лазер, хороший лазер та майстер видаляє в нуль.
Якщо у вас не тюремна синя наколка, ще в складі купа металів
Ремувер це знову пошкодження шкіри...це знову щось туди пхати
Звожу з розуму• 17 апреля 2024
Я ремувером удаляла - процесс похож на татуаж, тоже после лазера пришлось, но у меня зелень и пришлось все равно перекрывать
Снегопадка
• 17 апреля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Але був пудровий) Просто робила його близько 6 років, багато корекції
Снегопадка
• 17 апреля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
И ремувер полностью удалил?
Смажена полуничка• 17 апреля 2024
Ответ дляСнегопадка
И ремувер полностью удалил?
Я робила раз ремувер....пішла видаляти бо у мене трохи посірів він. То після ремуверу став коричневий, як новий...але це поки не зійшла кірочка. Згодом знову сіре. Пішла на лазер, за 1 раз вау ефект. Видалило відразу синьо сіре все. Але залишилися легкі коричневі сліди.
Якби я не хотіла позбутися тієї форми то можна залишати, як напилення . Але хочу прибрати в нуль, бо нарешті хватило розуму відростити свої брови.
Так що піду ще на процедуру згодом. Але чим бліднвші вони тим гірше лазер бере. Побачим
Звожу з розуму• 17 апреля 2024
Ответ дляСнегопадка
И ремувер полностью удалил?
Нет, у меня глубоко забит пигмент и плюс зелень - итак 2 лазера и 3 ремувера до возможности перекрыть...полностью в моем случае наверное нереально