Свокупний доход 9444 грн на особу, це те що на руки чи з податками?

Для переоформлення впо. Якщо сім´я 3 людини
Якщо наприклад зарплата грязними 30000
А чистими 24 000
Це, як кажуть в Одесі дві великі різниці.
Чи варто пробувати подаватись на впо виплати якщо грязними 30000?
Дай подивлюся 17 апреля в 18:41
Для госорганов это с податками
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 18:42
Ответ дляДай подивлюся
Для госорганов это с податками
Ну як би я проводжу аналогію з пенсіонерами
От вони на руки отримують пенсію - вона має бути не вище 9444
А для мене вже ця цифра буде 6000? На людину?
Цирк на дроті 17 апреля в 18:45
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну як би я проводжу аналогію з пенсіонерами
От вони на руки отримують пенсію - вона має бути не вище 9444
А для мене вже ця цифра буде 6000? На людину?
Виходить, що так
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 18:47
Ответ дляЦирк на дроті
Виходить, що так
Обідно. Я соціально не захищена, мало того що залишилась без допомоги, ще й податків забирають стільки, що на оренду б стало.
Банан-барабан 17 апреля в 18:49
Ответ дляКурочка-чубаточка
Обідно. Я соціально не захищена, мало того що залишилась без допомоги, ще й податків забирають стільки, що на оренду б стало.
Ви ж розумієте,що такі податки у всьому світі.Ясно,що обідно що держава ніяк не піклується,про таких людей як ви
Ванна Тазиковна 17 апреля в 18:51
Все суммы для расчетов берутся ’грязными’.
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 18:51
Ответ дляБанан-барабан
Ви ж розумієте,що такі податки у всьому світі.Ясно,що обідно що держава ніяк не піклується,про таких людей як ви
Я не проти податків як такових. Я 20 років їх платила і мені не шкода було їх ні на мамочок ні на інвалідів бо то незахищені верстви населення.
Але тепер коли я сама стала не захищеною, хотілось би кеш бек від держави.
Можна вже не допомогу, просто тимчасово ПДФО не знімати з зарплати.
мимАпроходила 17 апреля в 18:52
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не проти податків як такових. Я 20 років їх платила і мені не шкода було їх ні на мамочок ні на інвалідів бо то незахищені верстви населення.
Але тепер коли я сама стала не захищеною, хотілось би кеш бек від держави.
Можна вже не допомогу, просто тимчасово ПДФО не знімати з зарплати.
Усе на війну зараз 😢
2 2
Банан-барабан 17 апреля в 18:52
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не проти податків як такових. Я 20 років їх платила і мені не шкода було їх ні на мамочок ні на інвалідів бо то незахищені верстви населення.
Але тепер коли я сама стала не захищеною, хотілось би кеш бек від держави.
Можна вже не допомогу, просто тимчасово ПДФО не знімати з зарплати.
То так,державі начхати
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 18:52
Ответ дляВанна Тазиковна
Все суммы для расчетов берутся ’грязными’.
Сцуко!🤬
( Не вам конкретно)
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 18:55
Ответ длямимАпроходила
Усе на війну зараз 😢
Та розумі ю ж! війна вже забрала в нас дім.
Я працюю по білому в своїй країні, я не вивезла свою дитину ( читай генофонд)
Ну йолкі ж палкі ну якось не забирайте вже ті крихти
Кусюче сонечко 17 апреля в 18:57
Вот, изучайте, вся информация в открытом доступе, а то тут насоветуют…
Ванна Тазиковна 17 апреля в 18:58
Ответ дляКурочка-чубаточка
Сцуко!🤬
( Не вам конкретно)
Это у них обозначено, что для оформления впо надо какой-то определенный доход иметь?
Разве выплаты не всем положены?
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 19:06
Ответ дляКусюче сонечко
Вот, изучайте, вся информация в открытом доступе, а то тут насоветуют…
Дякую 🤩🥰😘
автор Курочка-чубаточка 17 апреля в 19:07
Ответ дляВанна Тазиковна
Это у них обозначено, что для оформления впо надо какой-то определенный доход иметь?
Разве выплаты не всем положены?
Не всім, там купа умов. І при виконанні цих умов - дохід має бути не вищим ніж 9444 на людину в сімї
мегамоСГ 17 апреля в 19:18
Ответ дляДай подивлюся
Для госорганов это с податками
ні
мегамоСГ 17 апреля в 19:20
Ответ дляКурочка-чубаточка
Не всім, там купа умов. І при виконанні цих умов - дохід має бути не вищим ніж 9444 на людину в сімї
це те, що ви отримали на руки
Сундучок с каникулами 17 апреля в 21:38
Сегодня пошла в цнап, у меня відмова. перевищення доходу на 1700 грн. Я мама с ребенком. Расчет зарплаты грязными. Пересмотрела постанову, пункт 13.2.
Тишком нишком 18 апреля в 00:17
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну як би я проводжу аналогію з пенсіонерами
От вони на руки отримують пенсію - вона має бути не вище 9444
А для мене вже ця цифра буде 6000? На людину?
Ні, для вас також буде 9444. Дохід це те, що нараховане, а не те, що виплачене.
Тишком нишком 18 апреля в 00:19
Ответ длямегамоСГ
це те, що ви отримали на руки
Ні, це те, що нараховане