tarveldy• 18 апреля 2024

Чи можливо позбавитись емпатії?

Дуже заважає , от прям фізично. Хочу позбутися цього відчуття і жити спокійно без всього цього
Муркамурковна• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
В мене нема комплексу Чіп і Дейла, але чуже горе, біль фізично відчуваю і це мені заважає
Я не з плакальщиць-жалійок
Пошукайте в ютубі Стрілецьку, в неї є про емпатію
Тут головне вчасно себе зупиняти і розтотожнювати з іншими людьми
Я, як тільки починаю падати, зразу себе СТОП і контролюю емоції, є, звісно, момент розфокусовки, але краще так ніж оте все

Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Я це розумію. Але не можу втілити в життя. Хоча з мамою майже не спілкуюся. Відносини погані бо я більше не хочу ставити її на перше місце. Звісно я стала поганою. Хоча, я такою була для неї завжди. Нічого не змінилося в її відношенні до мене.
Перечитайте свій комент і скажіть, на кому фокус уваги? Читайте начебто інша людина писала
Мрію про космос• 18 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Це ви говорите так через те, що самі страждаєте через надмірну емпатію. Ви просто не розумієте,як воно з їх повною відсутністю, це не може бути нормою, і від її відсутності людина теж страждає
Не дуже я в молодості і страждала, коли мені було пофік на всіх.
Мрію про космос• 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Фокус уваги? Не зовсім розумію. На мамі?
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Я не рятую нікого хто про це не просить, не нав´язую допомогу, але коли іншій людині погано , то в мене як викид адреналіну, щ середини все зжимає, я не можу говорити, це все декілька секунд , а потім наступає таке пригнічення, наче це моє особисте горе , при цьому я не можу видавити з себе і слова
Ось десь так
Дякую! Зрозуміло. Якщо хочете це опрацювати, відпишіть, будь ласка, в лічку, бо це щось важливе і особисте
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Так! Супер! На на кому має бути!
Мрію про космос• 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Так! Супер! На на кому має бути!
На мені! і от як це зробити ...
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Я не готова зараз працювати з психологом, мені треба щось що працюватиме вже зараз, типу чарівної таблетки
Я колись долала деякі почуття (залежність, страх) за допомогою вправ, помогло, зараз шукаю подібне проти емпатії
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
На мені! і от як це зробити ...
Хочете пропрацювати? Запрошую написати в лічку. Якщо готові самостійно: фокус на собі, начебто скануєте: де мої думки, які мої емоції зараз, що я відчуваю в тілі. Це як би частини з яких складається фокус на собі

Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Спробуйте тримати фокус на собі
Ганцю в кєдах• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Ось десь так
у меня почти так же, если не хуже...вчера читала про смерть сына и жену Джона Траволты и начала плакать...так жаль его стало((( и каждая трагедия в наших городах после обстрелов мне ооочент тяжело дается...
Мало того, что сентиментальная, так еще и всю боль через себя пропускаю...Ужасно надоело, хочется быть черствой уже...
Мрію про космос• 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Спробуйте тримати фокус на собі
А як це зробити? Просто фокусуватися на собі? Типу що я Зараз відчуваю і т.д?
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Так так! Супер! Ви молодець🩵
Мрію про космос• 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Так так! Супер! Ви молодець🩵
Я вам дуже дуже вдячна!
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Я вам дуже дуже вдячна!
❤️🫂💛🩵
Хачапууури• 18 апреля 2024
Перечитала ваши комменты. Это не эмпатия. Это мнительность и плюс ослабленная нервная система,именно поэтому это вас начало больше беспокоить с возрастом.
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Ще можна розширити до думок і відчуттів в тілі
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Так
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Не виходить так, це стосується не лише людського горя, мене Каховка вклала фізично, я досі вигрібаю то... Хоча була там пару раз у житті
Діти, тварини, земля , навіть будинки
От виє, якась падлюка летить , сука як же я їх ненавиджу

Marmu• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
В мене завжди було, але вже всьо, набридло, не хочу , заважає сильно
автор, у мене подруга така. так там явно у людини комплекс рятівника, типу без неї не впораються. подумайте в ту сторону, навіщо вам всіх рятувати. у мене теж таке було раніше, я всю біль хотіла розділити, потім якось пройшло, тепер себе шкода)
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляMarmu
Я нікого не рятую!!! В мене нема цього
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Діти, тварини, земля , навіть будинки
Розумію, якщо до цього доєднуються симптоми зі сторони ШКТ, порушення сну, проблеми в міжособистісних стосунках, це час шукати допомоги💛🩵
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля 2024
это пока вы не побываете в стресс. ситуации, когда увидите, что людьми управляют инстинкты и им на вас похер. после этого эмпатия уменьшится.
Гага Газу• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
як психолог можу сказати, що у вас не емпатія, а очевідно емоційне злиття. Це геть іншщий процес.
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляГага Газу
Вперше про таке чую, як цього позбавитись?
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Була, не допомогло, це не залежить від віддачі , мені не потрібно бути рятівником чи героєм, як тут вже приписали
Більше скажу, що мене дратують рятівники
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Це ваш біль, ви його відчуваєте, тому що вам боляче а не комусь
автор tarveldy • 18 апреля 2024
Ответ дляGrga
Як цього позбутися?
Grga• 18 апреля 2024
Це як дитина, яка думає, що вона нагодувала мішутку, але це вона сама бавиться, це повністю її гра. Не знаю чи ця метафора підходить, чи ні. Ось наприклад, зараз я своє уміння просуваю у переконанні, а не вам допомогаю. Бо невідомо, чи вам це треба, а мені практикуватися точно треба))
Grga• 18 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Як цього позбутися?
Тренувати фокус на собі самостійно або за допомогою спеціаліста