Перевозчики Киев-Стамбул

На чей автобус лучше взять билет
Гюнсель,Альф,like bus,LUKS ISTAMBUL?
Прошу совета у бывалых,цена/комфорт/время
Ку-кусик 18 апреля в 10:47
Гюнсел
Спішу - перекидаюсь 18 апреля в 10:58
От не пам’ятаю перевізника, бачила рекламу. Мікроавтобус з повністю спальними місцями. Погугліть. Бо сидячи вас скрутить
Бабо-лебідка 18 апреля в 11:16
Если поеду, то хочу Гюнсел. Очень его рекомендуют.
Аннуитет 18 апреля в 11:25
Раніше часто їздила в Болгарію з LuxBus, маршрут до Стамбула з Київа. Завжди адекватні водії і нормальний автобус був.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 18 апреля в 11:37
Альф -100% ні, мені з ними вистачило поїздки до Бг, навіть Елайн кращий, LUKS ISTAMBUL зараз саме донька їде ним з Румунії, на зараз цілком норм, але ще не сезон.
Киця-бриця 18 апреля в 11:39
Только не Альф
Едимнаморе 18 апреля в 19:50
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Альф -100% ні, мені з ними вистачило поїздки до Бг, навіть Елайн кращий, LUKS ISTAMBUL зараз саме донька їде ним з Румунії, на зараз цілком норм, але ще не сезон.
Чим поганий Альф?
Едимнаморе 18 апреля в 19:50
Ответ дляКиця-бриця
Только не Альф
А чим він поганий?
Багряна осінь 19 апреля в 11:51
Ми Альфом їхали минулим літом в Анталію через Стамбул. Дуже задоволені.