Два-три тижні і фсьо• 18 апреля 2024
Який диван симпатичніший?
Чи шукати ще?
Два-три тижні і фсьо
• 18 апреля 2024
Ответ дляРаздражевская
Мені по кольору отой рожевий подобається, що на другому плані першого фото
Він прямий, а я хочу кутовий.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 апреля 2024
Ответ дляПупс
А шо лучше фанера или дсп?
фанера, ясный пень, определенной толщины. дсп не используют скорее для дорогих заводских диванов.
лучше найти как-то проф. обзор ’как выбирать диван’.
Чорнобаївка• 18 апреля 2024
Ответ дляпьЯНА
Ми такий взяли
В мене теж такий. Тільки в бежевому кольорі.
І требеа сказати, вживу він виглядає набагато краще ніж на фото
Два-три тижні і фсьо
• 18 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
А хто виробник 2 дивану?
Не пам´ятаю, сьогодні туди поїду, пізніше відпишусь
Петриківна• 18 апреля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вони не дуже громіздкі, та й кімната у мене 20 кв.
той, на котрому зручно буде сидіти
Щебетушка• 18 апреля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
якщо не складно написати, то буду чекати. мені 2 сподобався. але мені по інтер’єру підходить той колір пісочний, що вдалені стоїть у стіни
пьЯНА• 18 апреля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Це точно)
ЖующаЯКонфету• 18 апреля 2024
мне 2 как-то уютнее
и я не люблю резкие перепады между отделениями дивана (ну или как это назвать)
Татьяна_М5• 18 апреля 2024
А я такой хочу. Но мне нужно 2. Поставлю их углом, как угловой диван. Автор, угловые диваны очень не практичны. Они визуально загромождают помещение, тяжёлые.
Два-три тижні і фсьо
• 18 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
Я Вам його ближче сфотографую
Баррикадница• 18 апреля 2024
Мне нравится второй, но не будет ли на нем отпечатков попы ?)) Не пойму ткань велюр? Она точно немного примнется на самых удобных местах
Два-три тижні і фсьо
• 18 апреля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Мені потрібно, щоб було спальне місце гостям.
Брюнетка в Мармеладе• 18 апреля 2024
Перший- кращий. Тільки підберіть до нього подушечки іншого кольору.
Добро с Кулаками• 18 апреля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
2. Перший дуже просто виглядає. Другий цікавіший.
+ и выглядит уютнее и удобнее,не знаю как на самом деле)
Добро с Кулаками• 18 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
у меня кожаный, так я его каждую неделю мою, не представляю, во что превращается тканевой(((
он пылесоситься раз в неделю,а если необходимо можно вызвать химчистку
Red fox 55• 18 апреля 2024
Ответ дляпьЯНА
Ми такий взяли
Гарний. підкажіть будь ласка, де купували ?
Файна цьоця• 18 апреля 2024
з двох.. 2 краще і дорожче виглядає. але вони якось грамоздко виглядають у таких моделях. Є моделі на ніжках будь-якої довжини, завдяки їм дивани виглядають повітряно і в кімнаті не так важко візуал сприймається .. ми такий брали , дуже зручний
Татьяна_М5• 18 апреля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Ну, так в любой диван можно вставить раскладушку. Вот так открываются почти все диваны. А если иметь таких 2 дивана, то и гостей можно положить на них больше
Пожарник• 18 апреля 2024
у мене схожий диван як у вас, але той квадратик, що робить його кутовим, окремо від дивану, тому його можна ставити з різних боків, або перед диваном, щоб ноги підняти, або перекинути кришку і буде столик. Дуже зручно. І бокові бильця відкриваються, зверху дошка, а не тканина
пьЯНА• 18 апреля 2024
Ответ дляRed fox 55
В себе в місті. Але вони скрізь є
Два-три тижні і фсьо
• 18 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
Була сьогодні там, той диван, який Вам сподобався проданый, його вже забрали, назву продавець не знає, бо це не її(
Щебетушка• 18 апреля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
дякую за увагу. а ваш сірий хто виробник?
Два-три тижні і фсьо
• 18 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
То темно-синій, виробляє здається Харків, але я передумала брати, він і правда надто м´який, щоб з нього встати, я маю впертись руками.