Королева спама• 18 апреля 2024
Проклеить кроссы посоветуйте клей!
Девочки, нужно немного проклеить носок резиновый на кроссовках, отклеился(( Суперклеем не хочется портить обувь, подскажите хороший клей для обуви.
Королева спама
• 18 апреля 2024
Ответ дляlemeshkovit
Десмокол. Тільки обов´язково перед склеюванням нагрівати феном
Дякую. Нагрівати гумовий носок перед нанесенням клею?
lemeshkovit• 18 апреля 2024
Знежирюєте, наносите слой клею на обидві поверхні, витримуєте хвилин 5, потім феном нагріваєте носок з нанесеним вже клеєм і сильно стискаєте 1-2 хвилини. Хай полежуть день. Клей тримає дуже міцно.