Аптечная косметика

Девочки, какие бренды аптечной дерматокосметики вы любите? Какие именно продукты используете? Как вам марки SVR, Phisyogel?
Шаманю второпях 18 апреля в 22:14
Лиерак, филорга, сесдерма.
Ля рош, авен, виши и все подобное фигня
4 1
Шаманю второпях 18 апреля в 22:14
Физиогель норм
2 1 1
Пампушечка 18 апреля в 22:16
La Roche, Avene. А от Ліерак мені фігня і не зайшло. Купила щось дивне і я від нього вся жовта була)
Шаманю второпях 18 апреля в 22:16
Ответ дляПампушечка
La Roche, Avene. А от Ліерак мені фігня і не зайшло. Купила щось дивне і я від нього вся жовта була)
Все, що втюхують дерматологи і безкінечна реклама мені не норм
euhunter 18 апреля в 22:21
Не с той стороны вопрос. Какая именно у вас проблема и продукт какого бренда ее решает - вот правильный.
Шалена красуня 18 апреля в 22:24
Филорга Вся испробована за долгие годы! Хорош Урьяж для решения определенных проблем
из желе я 18 апреля в 22:28
Нюкс, Ля Рош, Юцерін багато чого пробувала, багато чого подобається .
Тріль! 18 апреля в 22:29
Ответ дляeuhunter
Не с той стороны вопрос. Какая именно у вас проблема и продукт какого бренда ее решает - вот правильный.
Часто бачила ваші коменти у темах про аптечну косметику, хотіла у вас запитати, можливо ви можете щось порадити для дуже дужеее чуттєвої, атопічної шкіри обличчя, яка реагує абсолютно на все, комбінована, проблемна? ніяк не можу підібрати чим вмиватися.Дуже дякую
Коленная ложечка 18 апреля в 22:32
Ответ дляШаманю второпях
Лиерак, филорга, сесдерма.
Ля рош, авен, виши и все подобное фигня
Сама такая
euhunter 18 апреля в 22:36
Ответ дляТріль!
Часто бачила ваші коменти у темах про аптечну косметику, хотіла у вас запитати, можливо ви можете щось порадити для дуже дужеее чуттєвої, атопічної шкіри обличчя, яка реагує абсолютно на все, комбінована, проблемна? ніяк не можу підібрати чим вмиватися.Дуже дякую
Подивіться засоби для шкіри з розацеа та капілярами. Вмивалка, балансуюсчий тонік, сироватка, крем, крем на день з СПФ. Такі є майже у всіх брендів аптечки, дивиться на ваш комфортний цінник.
Також гарна ідея перейти в якісті миючого засобу на очищуючу олію для душу (без SLS бажано). Навіть після демакіяжу підійде, і все інше мити, окрім волосся. Така олія поступово збалансує гідроліпідний шар вашої шкіри і зменшить чутливість взагалі.
1 1
Тріль! 18 апреля в 22:37
Ответ дляeuhunter
Подивіться засоби для шкіри з розацеа та капілярами. Вмивалка, балансуюсчий тонік, сироватка, крем, крем на день з СПФ. Такі є майже у всіх брендів аптечки, дивиться на ваш комфортний цінник.
Також гарна ідея перейти в якісті миючого засобу на очищуючу олію для душу (без SLS бажано). Навіть після демакіяжу підійде, і все інше мити, окрім волосся. Така олія поступово збалансує гідроліпідний шар вашої шкіри і зменшить чутливість взагалі.
Дякую вам!
Я только за! 18 апреля в 23:10
Подобається Eucerin, LaRoche. Ніяких проблем немає, просто зволоження та живлення. Мені 44
Колись раніше пробувала Віши, то зовсім не сподобалась.
Эт вернячОк 19 апреля в 17:10
Ответ дляeuhunter
Подивіться засоби для шкіри з розацеа та капілярами. Вмивалка, балансуюсчий тонік, сироватка, крем, крем на день з СПФ. Такі є майже у всіх брендів аптечки, дивиться на ваш комфортний цінник.
Також гарна ідея перейти в якісті миючого засобу на очищуючу олію для душу (без SLS бажано). Навіть після демакіяжу підійде, і все інше мити, окрім волосся. Така олія поступово збалансує гідроліпідний шар вашої шкіри і зменшить чутливість взагалі.
А можна і мені? Якій хороший варіант при акне у підлітка? Я дивлюсь ля рош позе. Підскажіть, будь ласка
euhunter 19 апреля в 20:55
Ответ дляЭт вернячОк
А можна і мені? Якій хороший варіант при акне у підлітка? Я дивлюсь ля рош позе. Підскажіть, будь ласка
На моєму досвіді не збереш лише в аптечних брендах, треба ще корейську підключати.
У LRP Effaclare досить непогані саме креми. Очищуючі засоби там всі дуже жорсткі, з SLS, це вбивство для шкіри. Сироватка на спирті, це теж не до чого.
Тому вмивалку раджу Vichy Normaderm Phytosolution , дуже сучасна за складом. Креми також непогані там.
Також вам потрібний кіслотний тонер, це корейці найкрутіші. Шукайте що вам за бюджетом, без алкоголю.
На самі висипання точково найкращій Угресол.
Якщо потрібний СПФ на літо, то це також корейці, бо всі аптечні бренди роблять дуже важкі для підлітків текстури.
Щось ще - питайте, для мене це щоденне питання.
миссДавеча 19 апреля в 23:58
Физиогель отличная марка, супер увлажняет и не забивает поры. Svr кремы не давали достаточного увлажнения
Эт вернячОк 20 апреля в 10:44
Ответ дляeuhunter
На моєму досвіді не збереш лише в аптечних брендах, треба ще корейську підключати.
У LRP Effaclare досить непогані саме креми. Очищуючі засоби там всі дуже жорсткі, з SLS, це вбивство для шкіри. Сироватка на спирті, це теж не до чого.
Тому вмивалку раджу Vichy Normaderm Phytosolution , дуже сучасна за складом. Креми також непогані там.
Також вам потрібний кіслотний тонер, це корейці найкрутіші. Шукайте що вам за бюджетом, без алкоголю.
На самі висипання точково найкращій Угресол.
Якщо потрібний СПФ на літо, то це також корейці, бо всі аптечні бренди роблять дуже важкі для підлітків текстури.
Щось ще - питайте, для мене це щоденне питання.
Дякую! 🫶🙏🙏🫶А якщо підліток ще не дуже
великий)) і я змогла імплементувати лише умивалку і крем, тонік не буде ще мастити
euhunter 20 апреля в 11:44
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую! 🫶🙏🙏🫶А якщо підліток ще не дуже
великий)) і я змогла імплементувати лише умивалку і крем, тонік не буде ще мастити
Не тонІк, а тонЕр. це інший продукт - розчин кислот, що діють на себум та ексфоліацію, підкислюють шкіру та запобігають розмноженню бактерій. Це водичка,яку якщо лінно на ватний диск, то просто на руку та зволожити шкіру, далі крем.
Так, найскладніше привчити пчдлітка до щоденного ритуалу. Регулярне вмивання я вже вважаю за величезний успіх ;)
Эт вернячОк 21 апреля в 09:50
Ответ дляeuhunter
Не тонІк, а тонЕр. це інший продукт - розчин кислот, що діють на себум та ексфоліацію, підкислюють шкіру та запобігають розмноженню бактерій. Це водичка,яку якщо лінно на ватний диск, то просто на руку та зволожити шкіру, далі крем.
Так, найскладніше привчити пчдлітка до щоденного ритуалу. Регулярне вмивання я вже вважаю за величезний успіх ;)
Понів)))Дякую величезне! Може якщо поставлю тонер і розповім, то буде)) а довго чекати між тренером і кремом? Я так зрозуміла, що не подоб чекати))
Эт вернячОк 21 апреля в 10:24
Ответ дляeuhunter
Не тонІк, а тонЕр. це інший продукт - розчин кислот, що діють на себум та ексфоліацію, підкислюють шкіру та запобігають розмноженню бактерій. Це водичка,яку якщо лінно на ватний диск, то просто на руку та зволожити шкіру, далі крем.
Так, найскладніше привчити пчдлітка до щоденного ритуалу. Регулярне вмивання я вже вважаю за величезний успіх ;)
Підкажіть,будь ласка, якійсь файний тонер 🫶🩵💛🫂
euhunter 21 апреля в 11:37
Ответ дляЭт вернячОк
Понів)))Дякую величезне! Може якщо поставлю тонер і розповім, то буде)) а довго чекати між тренером і кремом? Я так зрозуміла, що не подоб чекати))
Так того тонеру треба чайна ложка на все обличчя, вбирається миттєво
euhunter 21 апреля в 11:39
Ответ дляЭт вернячОк
Підкажіть,будь ласка, якійсь файний тонер 🫶🩵💛🫂
Це залежить від вашого регіону, що з корейської косметики вам доступно. Кислотний тонер проти акне
Эт вернячОк 21 апреля в 14:17
Ответ дляeuhunter
Це залежить від вашого регіону, що з корейської косметики вам доступно. Кислотний тонер проти акне
Дякую! Ось такий?
https://makeup.ie/product/481114/
euhunter 21 апреля в 16:13
Ответ дляЭт вернячОк
Дякую! Ось такий?
https://makeup.ie/product/481114/
Дуже непоганий, але я б пошукала трохи менший склад. І без ніацінаміду, бо великий ризик алергічної реакції. А для дорослого акне реально супер склад.
Эт вернячОк 21 апреля в 21:46
Ответ дляeuhunter
Дуже непоганий, але я б пошукала трохи менший склад. І без ніацінаміду, бо великий ризик алергічної реакції. А для дорослого акне реально супер склад.
💛🩵🙏🩵💛