Маю натхнення• 01 апреля 2024
Пудра/тональный крем на лето
Может кто-то посоветует минеральную рассыпчатую пудру или какой-то флюид с легким тоном на лето (с spf). Не люблю не лето плотные основы и bb которым пользуюсь в более прохладное время года тяжеловат когда жарко на улице. Раньше пользовалась пудрой минеральной рассыпчатой clarins, сейчас она пропала. Сильный эффект тонального не нужен, просто чуть выровнять тон. Может у кого-то если проверенные средства, чтоб без эффекта маски и не скатывался на лице
ПриснитсяЖЕ• 01 апреля 2024
Можу пудру, бо тональним на літо, то для мене занадто)
Але пудра без захисту, тому під пудру зволожуючий с спф наношу.
Для мене ця пудра ідеальна не тільки на літо.
Є другий номер, і перший , на зиму я не така загорівша)
На фото перший.
ПриснитсяЖЕ• 01 апреля 2024
В мене є тональний крем дуже легкий, як ви пишите, що вам треба. Академі. Спробуйте, він легенький дуже. І трохи вирівнює, не жирний. Його навіть можна без додаткового крему, бо крем вже всередені тонального. 2 номер на літо, нормально. Якщо білошкіра, то 1 номер. Але без спф.
Маю натхнення
• 01 апреля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А можно фото будь-ласка? бо там багато тональних є
Майструю крила• 28 апреля 2024
Ответ дляПростоваля
Спф с легким тональным эффектом, легко распределяется, не плотный.
Bioderma - як він Вам ? Користуєтесь ще чимось - пудра ,або якась основа ?
Простоваля• 28 апреля 2024
Ответ дляМайструю крила
Так, дуже легке покриття, тому додаю тональну основу
Майструю крила• 28 апреля 2024
Ответ дляПростоваля
А яку саме?
Простоваля• 28 апреля 2024
Багато різних, армані сілк, армані дизайнер ліфт, фенти бьюти, шарлот тилбери голівуд фільтер, але не рекомендую їх, не буду повторювати