Пффф 100%• 09 апреля 2024
Парфюм на лето
Кто себе какие купил? Или кому что больше нравится? Самые любимые для лета?
ФрекенБок• 09 апреля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Хочу marc jacobs perfect синій
О, а ви вже його десь тестили? Розкажіть будь ласка простими словами, чим пахне?)
Забагаловка• 09 апреля 2024
Ответ дляФрекенБок
Ага, в брокарді, вже тричі))). Я не вмію описувати аромати, в мене їх і нема майже. Мені він дуже приємний, свіжий, трохи солоденький, але не душний, фруктово-квітковий. Не дуже стійкий, але я таке люблю, бо від сильних нав´язливих ароматів починає нудити і болить голова
ОдинРазНадетое• 09 апреля 2024
Сьогодні купила Массімо Дутті, Island accord. Цитрус з м´ятою, тепер сижу і думаю, на поркуа - літніх і так вистачає. Але вони так класно в спеку звучатимуть, плюс дуже комфортні, газової атаки на оточуючих не буде. Ніколи парфуми одягових брендів не купую, а тут щось з дочкою нюхали і нанюхали🤣
тянитолкайка• 09 апреля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Armani Aqua di Gio
Я їх сьогодні як раз вигулювала. Класні. Простояли в мене цілу зиму, дочекались свого сезону.
Жена аллигатора• 09 апреля 2024
Ответ длятянитолкайка
Класичний чоловічий? На дівчині сексі звучить!
тянитолкайка• 09 апреля 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Треба потестити. Леді Мільйон мені теж більше подобаються чоловічі, ніж жіночі.
Забагаловка• 09 апреля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я так купила Карл Лагерфельд...не пам´ятаю назву...персик...він дуже приємний виявився. І за ціною теж приємний))
Каяспер• 09 апреля 2024
Сьогодні пшикнула в брокарді армані my way intense. Спочатку сподобались дуже, а от походила трохи і залишився приємний, але важкуватий аромат. Перед тим тестила класичний, так от він мені тепер більше подобається
После шести ни-ни• 09 апреля 2024
Ответ дляКаяспер
Ой ой
My way точно не на лето
Они сладкие, ни капом свежести и легкости в них.
Они больше на прохладную погоду подойдут
My way точно не на лето
Гравітація• 09 апреля 2024
Я обожнюю Mugler Womanity.
Ще лишилося з третина флакону.
А він так подорожчав. Купувала ще в 2021...
От він мені пахне літом, морем і відпусткою. Цікавий аромат. Солонуватий.
Ще лишилося з третина флакону.
ДелиВерка• 09 апреля 2024
Ответ дляДружная семейка
Хтось тестував Blue Talisman Ex Nihilo ?
Так, мені не сподобався, звичайний чоловічий озоновий аромат, в стилі аква ди джола
Начальник Анонимов• 09 апреля 2024
Я вже декілька років не міняю літні аромати, користуюсь ермесівськими Садами на даху та Садами мсьє Лі. Ще думаю, чи варто повнорозмірні Сади в Сітері брати, бо мініатюра є, цікаві і дивні.
Кофе в лобби• 09 мая 2024
Ответ дляЗабагаловка
А як розкривається, я там побачила чай, ожину і півонію, чи персик взяти, не знаю 🤪
Забагаловка• 09 мая 2024
Ответ дляКофе в лобби
Я не вмію описувати))))