v.melnik_km• 19 апреля 2024

Дніпро, знову біль…

Під потужною нічною атакою вибл*дків сьогодні вночі опинилось Дніпро. Пишуть, знову житловий будинок, без верхніх поверхів… як же болить, щодня, щохвилини, хтось втрачає щось або когось…
Манула• 19 апреля 2024
Ответ дляSolnet
И кака-то мразь же сидит и решает куда ракету пускать
В цьому вся суть ´загадкової´ уZZької душі, нести вбивства та руйнування.

Solnet• 19 апреля 2024
Ответ дляМанула
Там вся загадка пожрать, поспать и подраться
(забухать, портр..ся и кого-то убить)
Джавеліна• 19 апреля 2024
Русня - гной, мразь и мерзкие твари! Горите живьем!
Дніпру і вчора в день балістикою дісталося, дві хвилини від сирени до перших вибухів. Діти у школі не встигли до укриття повністю спуститися, з вікна бачила( А й бувало вибухи до сирени...
Сьогодні взагалі жах, центр міста.
Не -на-вид- жу!
Zelenkа• 19 апреля 2024
Дівчата, Дніпро, тримайтеся і не реагуйте на всяку шваль. Зараз повилазять смакувати і написувати «уєзжайтє».
Хер їм, а не наші міста.
Julieta78• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Хер їм, а не наші міста.
За автора хвилююсь. В неї такий біль був, хоч би удар не хватив після того, як тему створила, бо написала і пропала десь....
Zelenkа• 19 апреля 2024
Ответ дляJulieta78
Пішла мабуть постити картинки зі свічкою в сторіс
Dumky• 19 апреля 2024
І після таких знущань тут і взагалі повно наївних, які вірять в « главноє пєрєстать стрєлять», «со всємі можно дагаварітса»…
LudaSHS• 19 апреля 2024
Ответ дляМанула
У Дніпрі горить п´ятиповерхівка. Вона частково зруйнована. Під завалами можуть бути люди, — очільник ОВА Сергій Лисак.

’На зараз, попередньо, шестеро постраждалих.
На Криворіжжі пошкоджений інфраструктурний об´єкт. Є руйнування й на Синельниківщині. Там загинула жінка.
Більше інформації — згодом.
Поки ж подбайте про свою безпеку. Повітряна тривога продовжується’, — йдеться у повідомленні.

🚀 Приєднатися до ZN.UA
Знову своїм ’високоточним’’ пуляли по людям.
Пишут 2 ту -95
И 2 ту-22 с юга было🙁🙁
forumchanka• 19 апреля 2024

чир• 19 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пишут 2 ту -95
И 2 ту-22 с юга было🙁🙁
У кацапов только что какой-то литак разбился.)
LudaSHS• 19 апреля 2024
Ответ длячир
Падла здохла
Ту-22❗️🐦‍🔥☠️
Пусть будет правдой
Они Днепр обстреливали ранее

Сейчас новость ’Один из Ту-22М3 который запускал Х-22 по Одесской области — разбился в Ставропольском крае РФ.
Zelenkа• 19 апреля 2024
Уточнення: впав Ту-22м3 який проводив запуски ракет по Одеській області
Zelenkа• 19 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Падла здохла
Ту-22❗️🐦‍🔥☠️
Пусть будет правдой
Они Днепр обстреливали ранее

Сподіваюсь, обізяна не встигла катапультуватися 😌
LudaSHS• 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Так
Пусть экипаж! Тютю выродки

Старые самолеты, требуют ремонта.
Манула• 19 апреля 2024
22туша по Одеській пуляла. По Дніпру крилаті та балістика с таганрогу начебто((
Загадочная• 19 апреля 2024
Жесть
Спала как младенец за 7 км от
автор v.melnik_km • 19 апреля 2024
Боже, які ж Ви недобрі, усі хто з ранку пише оту всю гнилоту і ненависть… прочитала ото в 23.30 про виліт ТУ-шок, вже й сну не було, чекала тривогу, будити дитину, вести в укриття. Після відбою вирубилась, прокинулась, а тут уже срач, як же так, що ми за люди, чого така ненависть??? Така важка ніч для деяких міст, так щодня болить від того усього, а тут все на місті, де живеш і звідки пишеш??? Ну таке собі…
автор v.melnik_km • 19 апреля 2024
Ответ дляZelenkа
Чудова новина, туди йому й дорога
LudaSHS• 19 апреля 2024
Ответ дляМанула
Да
Ту-22 раньше работал по Днепру

В теме моей Курган вчера писали 2024 год - год кармы. Пусть им все возвращается.

Teonaa• 19 апреля 2024
Ответ длявиканастя
Я уже и не считаю. Последние два очень сильные, двери межкомнатные пооткрывались
Нема підвала в домі?
Я в києві. Три рази спускались. Сьогодні лише ні, бо вирішила спочатку почитать, потім якщо що то йти. Бо дубарь
Valeriya_fw• 19 апреля 2024
Ответ дляЗагадочная
Жесть
Спала как младенец за 7 км от
Не слышали? Мы примерно также по км, но испугались так… из окна все было видно… ракета над домом пролетела
LudaSHS• 19 апреля 2024
Мало того
Ого

В сети есть информация, что он был поражен силами Обороны, из-за этого в принципе и упал.

Наши Ту сбили?
Teonaa• 19 апреля 2024
Ответ дляSolnet
Автор, вы хоть те взрывы слышите? Или где-то в Германии спите?

Сейчас по всем фейсбукам и инстаграмам понесется: знову біль. Тривожний ранок.
Задолбали, блин эти показушные заголовки и посты
Чого чоги показушні?
Kuziapetrovna• 19 апреля 2024
Кто знает далеко это от спортивного комплекса Метеор?
Манула• 19 апреля 2024
Ответ дляKuziapetrovna
Далеко
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляLudaSHS
Да
Ту-22 раньше работал по Днепру

Да какая разница по кому работало отребье это. Пусть выздыхают все причастные до десятого колена !
LudaSHS• 19 апреля 2024
Судя по видео таки поражение
Наши?
Падает горит
forumchanka• 19 апреля 2024
Постарайтесь дітей десь в село чи на дачу.Ці місяці складні,піськов учора казився за новини з сша.Все буде добре,але зараз потрібно поберегтися
forumchanka• 19 апреля 2024
до виборів в сша нам протриматься
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Ждем сегодня 100 новых тем’нужно сдаваться’
Стандартная тема с подкреплением бомбами у мразоты
Перепись по головам