Метелик• 19 апреля 2024
Лактостаз чи щось інше?
10 день після пологів, піднялась температура до 38,7, груди звісно трохи тверденькі, ну тобто є місця де тверде, але не скажу що як камінь. Дитину прикладаю кожні 2-3 годин . Вночі тільки буває коли спить 3-4, але це рідко. Пробувала зцідитись то не скажу що боляче, ну так собі. Від чого може бути така висока температура? Можливо я не на те думаю(
Метелик
• 19 апреля 2024
Ответ дляКидаю курити
До гінеколога треба. Мене чистили
Сьогодні була, я після кс, ну мене правда так глянули, заснули пальці, сказали що матка ще буде сама чиститись, зняли шви і все. Як би щось погане було вона б побачила так чи треба УЗД робити?
БезникаяЯ• 19 апреля 2024
В мене через 5діб лактостаз,був, температура, і встати не могла, вертикально падала. Маленьке тверде місце знайшли в одній груді. Розцідили масаж( було дуже боляче). А так сказали що дитина лінива. І щоб не було застоїв давати чоловіку смоктати, він сильніше це зробить ..
Метелик
• 19 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Капец, оце через одне маленьке місце такі муки. Зрозуміла, дякую.
Ну в мене дитина наче ок смокче, старається, хоча може то я так думаю.
БезникаяЯ• 19 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Дитина перша? Можете дати чоловіку гарно розсмоктати , може легше стане. Там достатньо кілька разів. Ви відчуєте як це відрізняється від дитини. Мені так лікар сказав робити. Коли відчуваєте що стає знов плотніше, то чоловіка просити. Можна ще душем робити масаж теплою водою массаж напором. Або звернутися на массаж.
Кидаю курити• 19 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Мене відправляли на УЗД дивитись. Температура була за 39
Бойова• 19 апреля 2024
Автор, якщо забивається протока, це відчувається, біль виражений, точечний, добре прощупайте. Чоловікові не треба давати, то совковий бред, він може травмувати сосок, зараз і так все чутливе, плюс його флора на ваших сосках, може десь з тріщинами чи ще чимось зробить ще більшу проблему. Йдіть в душ, можна прямо груди під поток теплої води, щоб був і вібромасаж, і помірне тепло, зцідіться трохи і добре пальцями прощупайте кожну ділянку. Якщо немає явно вираженої болі і затвердень, то не воно, шукайте причину температури в іншому
Бойова• 19 апреля 2024
Іще подивіться, чи немає на сосках білої цяточки, ніби прищика з білим верхом
Ответ дляБезникаяЯ
Фу. Може краще молокоотсос.
БезникаяЯ• 19 апреля 2024
Ответ дляОльга520
Фу. Може краще молокоотсос.
Лактостаз мені розбив массажист. Молокоотсос мені ним було дуже боляче взагалі не могла ним користуватися.
Та й чоловік за весь час поки не нормалізували робив таке 2-3рази. І все.