Сегодня сержусь• 19 апреля 2024

Вас болели зубы когда стягивали дугу во время брекетов?

И насколько сильной была боль? Вспоминаю подругу которая говорила что это адски больно, а сейчас сама ношу брекеты и не сильно больно вроде , думала будет хуже
Клин_Кляйн• 19 апреля 2024
Да, первые дня 3-4. Не то, что есть не могла, они просто ныли сами по себе. Больно очень.

Может вам сильно двигать не надо.
ДваДваВісім• 19 апреля 2024
Так , мала приймає обезболюючі після кожного візиту
ТочноБудет• 19 апреля 2024
Все було терпимо, але я взагалі до болю терпляча
Я навіть кайфувала коли підтягували, так думаю процес іде, ми на вірному шляху))) мені навіть знімати їх не хотілось, я відчувала себе впевнено шо тримають вже рівні зуби
Трусиковед• 19 апреля 2024
Був біль, але не такий, щоб сильний
Але я і трьох дітей без епідуралки народила , так шо на мене не орієнтуйтеся
автор Сегодня сержусь • 19 апреля 2024
Ответ дляКлин_Кляйн

Может вам сильно двигать не надо.
Надо у меня скученность
автор Сегодня сержусь • 19 апреля 2024
Ответ дляТрусиковед
Був біль, але не такий, щоб сильний
Высокий болевой порог👍🏻
Шалена красуня• 19 апреля 2024
в мне ДУЖЕЕЕ боліли, перші декілька днів на знеболювальних була. але в мене там зуби на 30-70 град булі повернуті від норми. дуже сильно тягнули...
Сундучок с каникулами• 19 апреля 2024
Ответ дляШалена красуня
Вам ставили перед брекетами спец.апарат?