Кокосиха• 19 апреля 2024
А если грудь обвисшая то это только операция поможет?(
Я не рожала, молодая, худая, но грудь такая с подросткового возраста. Не упругая совсем, много кожи.
Комплексую, но на операцию не решаюсь. Скажите, пожалуйста, есть ли еще какие-то методы?
Видела еще плазмолифт, но косметолог моя говорит что это плохая процедура.
Спасибо!
Яичница с беконом• 19 апреля 2024
Є спосіб, і дуже дієвий. Перестати сприймати себе як тіло для задоволення чоловічих сексуальних бажань.
Кокосиха
• 19 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Та чоловіки то одне, а я комплексую в тому числі якщо хтось побачить мене без ліфчика у футболці, або навіть у залі перевдягатись стидаюсь при жінках.
КвартираЧья• 19 апреля 2024
К сожалению, никак. После родов и ГВ отвисли. Грустно, обидно, но под нож я ради сисек не лягу. Принять и жить дальше
Яичница с беконом• 19 апреля 2024
Ответ дляКокосиха
Ой, а з чого б це? Це ж взагалі, мабуть, не стосується об´єктивації жіночого тіла, то просто вам так здається. Єдина функція жіночих грудей - годувати діток. Ніхто інший не має до ваших грудей жодного стосунку і нікому до них нема діла. Видихніть і живіть своє щасливе життя.
Ева Блонді• 19 апреля 2024
Та же проблема,обидно и грустно ,но на операцию не пойду,оно того не стоит
Бавовнятко• 19 апреля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Вы ошибаетесь.
Мне не раз делали замечания женщины и мужчины по поводу груди, открыто спрашивали почему она обвисла, если я не рожала еще и не думала ли сделать операцию, потому что выглядит ужасно
Новопоштинская• 19 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Скажу кстати , что некоторые, именно некоторые ,формы обвисшей груди могут выглядеть секси. Объяснить не могу, может обвисает как то эротично)) Но факт, некоторых это не портит, даже наоборот
Покажите какие
Новопоштинская• 19 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Ну блин, где ж я тебе сейчас найду те порнухи , героини которой очень неплохо выглядели в своих хоум видео , несмотря на возраст и отвисшие формы ))
Ну фотку с приблизительно такой же формой груди)
Закусенец• 20 апреля 2024
Ответ дляБавовнятко
Вы ошибаетесь.
Ці ваші знайомі взагалі не мають поняття про тактовність? Як це тикати чужій людині в груди і питати, чи не хоче вона їх порізати?
Думаю, адекватні люди таких питань би не задавали
Яичница с беконом• 20 апреля 2024
Ответ дляБавовнятко
Вы ошибаетесь.
Ні, я не помиляюся, просто ви наразі не здатні сприйняти те що я вам кажу, або в силу свого віку, або ж в сили того настільки у ваш мозок насрано думкою, що все ваше існування зводиться до того, що ви мусите підтримувати чиюсь слабку ерекцію будь-яким засобом. Я ще раз повторюю - ваші груди існують тільки для годування дитини(і те наразі неактуально), а не для задоволення чиїхось естетичних вподобань і єдине, що важить, це здоров´я ваших грудей. Все. Якщо якесь недолуге створіння відкриває рота, щоб висловити свою цінну думку з приводу форми ваших грудей, то можете сміливо слати його нахєр.
Оч@ров@Шк@• 21 апреля 2024
Если очень отвисшая, то это якорная подтяжка, будут довольно заметные шрамы.