Что не так?
Спасибо
Ирина-bbd0• 20 апреля 2024
Ответ дляБез Баяна
Если уж на то пошло,то украине до японии как до луны пешком;а андрюше бы мозг пролечить,и заняться чем то мужским,а не фоткать вывески,и разводить курятник.
Япония помогает Украине и поддеррживает. Я понимаю.что кому-то очень хочется и тут подгадить отношенниям
Патика-мотика• 20 апреля 2024
Правда, не поняли? Ну, типа вареничная где-то в Дублине ’Хохлушка’. Или конфеты ’Негритоска’.
Наталия-41db• 20 апреля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Або шніцель «Хохол» десь, в Польщі, приміром…
бибизяна• 20 апреля 2024
Ответ дляНаталия-41db
В польській слово ’chochoł’ має досить багато значень, і не зарезервоване тільки за зневажливим прізвиськом для українців, unlike ’япошка’. Знайома у мене колись образилась коли поляк використав в розмові з нею ’taniec chochoła’, хоча навіть не знав що вона українка. Виявилося то просто ідіома.
MacOS-ница• 20 апреля 2024
Ответ дляНетутешня
Жах. І це хтось же ж погодив таку назву ТМ? Якийсь орган зареєстрував? Реально кінчені.
Їй уже багато років, я так розумію там бізнесмени кацапи. У них рестіки там є, читала за них як то. Їх два компаньйона