Скользкая• 20 апреля 2024

Садоводи питання

Висіяла в парник редиску місяць тому, проріджувала а зв´язків немає тільки корінець
Марипосса285747• 20 апреля 2024
Значит семена такие, фиговые
Млинець Мій• 20 апреля 2024
Жарко, тісно, перелита добривами і йде в бадилля, а не в´яжеться. Давно плюнула на цю рослину, бо їй не догодиш.
Рятівник Малібу• 20 апреля 2024
Нічого не роблю росте в мене нормально, а в мами на городі ніколи...чому хто зна.
Vaslek• 20 апреля 2024
Мы уже наелись ее и раздаем. Сею всегда французский завтрак, длиненнькая такая. Делаем дуги сверху памперс. Уже давно своц салат, укроп, петрушка и редиска. Кормим цыплят. Раздаем соседям и знакомым. Постепенно вырываем, садаем помидоры. Но у нас крацний юг. Абрикосы, вишня, слива, груша, персик уже завязали. Хоть бы не было мороза
автор Скользкая • 20 апреля 2024
Ответ дляVaslek
Теж сіяла французький сніданок довгу і круглу від професійного насіння, незнаю чому немає в парник зав´язків на участку минулого року була дуже гарна