Мафиозная• 20 апреля 2024

Фікус, чи можна ще врятувати?

Дівчата, гляньте. Це нещастячко ще можна якось врятувати? Сиплеться листя, жовтіє. Що з ним зробити краще:піддобрювати, пересадити чи попрощатись?
Викликаю на дебати• 20 апреля 2024
Звичайно можна врятувати. Пересадіть, купіть підживку. Не любить прямого сонячного світла. Любить тісний горщик
Хропочка з гривкою• 20 апреля 2024
та он вроде живой на фото, у меня практически весь опал и пожелтел от отсутствия полива месяц, но ничего, вычухался. что с ним было, замерз?
автор Мафиозная • 20 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Дякую. А йому якийсь особливий ґрунт треба? Це я його осінню пересадила і він чогось чахнути почав.
автор Мафиозная • 20 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
На підвіконня поставила, там сильне сонце до обіду. Буду пробувати реабілітувати.
Хропочка з гривкою• 20 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
фикусы обычно живучие, оживет)
Викликаю на дебати• 20 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Ну, не особливо. Я беру універсальний. Але фокуси живучі зазвичай. Ваш ще й в нормальному вигляді
автор Мафиозная • 20 апреля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Він був такий з листям, а це просто все осипалось. Але дякую за пораду.
Люблю ВалЄру• 20 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Вони ще обприскування водою люблять.
Живучі, у Туреччині ростуть на вулиці.
автор Мафиозная • 20 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Вони ще обприскування водою люблять.
Живучі, у Туреччині ростуть на вулиці.
Дякую, поприскаю.
Пампушечка• 20 апреля 2024
У мене фікуси завжди на осінь у них листопад,а весною починають нарощувати.
Стоять на сонці, не згодна,що люблять тісні горщики. Використовую універсальний грунт,раз на пів року тільки землю міняю,нічим не підживлюю
автор Мафиозная • 20 апреля 2024
Ответ дляПампушечка
Одне слово-вау! У мене нічого так буйно не росте((
Пампушечка• 20 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Дякую. Я люблю фікуси,а вони мабуть мене) вони завжди рясно цвітуть,навіть якщо просто маленькій поставити в воду він пускає корінці.
Ось кіт бігав і поломав
Спробуйте просто трохи притінити місце, де стоїть квітка.
ВЫВсеВрете• 20 апреля 2024
Насчёт тесных горшков заблуждение, наоборот,любит побольше. Я много лет занимаюсь выращиванием фикусов на продажу. Ваш пересадить , можно оставить этот же горшок ,но полностью поменяйте грунт. Обрежьте все сухие ветки .
Вишнёвая Леди• 20 апреля 2024
https://www.youtube.com/shorts/u5fkH8qnlnM
автор Мафиозная • 20 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Дуже дякую❤️