я Кукарача• 20 апреля 2024

Все включено на двох в Карпатах 40 тис, це дорого?

Хочу поїхати з сином 11 років, Буковель, в липні 40 тис з харчуванням, розвагами. Для мене це єдиний відпочинок за рік, це за 5 днів плюс витрати на дорогу, тобто 45 тис вийде. Не можу вирішити чи варто зараз за 5 днів таку суму витратити. Як вважаєте?
Чупа-чупс• 20 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
А как искали квартиру? Тоже хочу на долго и в квартиру, но даже не знаю, где искать. Букинг таких цен даже не показывает.
в этом году не выгодно ехать в квартиру. В Турции изменились законы, защищают отельеров. Теперь квартиры сдают только на долгосрок и с договором с агенством. Соответственно надо еще комиссию заплатить. Ходит полиция по квартирам, паспорта проверяет и требует договор. Могу оштрафовать и депортировать. Поэтому дешевле апарты или недорогие отели.
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Или в прагу, например
Чупа-чупс• 20 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
Я смотрела авиа из Кишенева, потому что автобус не выдержу 40 часов.
ну так самолет это дорогой вид транспорта...
Совбез• 20 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ось вам перша пропозиція по Куршавель - 251 євро, включаючи податки за 4 ночі (5 днів) на 1 дорослого + 1 дитину. Тобто, у 4 рази дешевше Буковелю :) Ладно, ще харчування є. Це не настільки дорого. Сумарно явно дешевше 1 тис євро вийде.
Ну от вам в Букі менше 100 баксів і не за 6 км. Шо ви хочите довести? Є відпочинок на будь-який наманець.
Зараз все скажу• 20 апреля 2024
Ответ дляШлях до зірок
Все равно. Я перестала рассматривать Украину для отпуска по таким ценам как они лупят сейчас.
Я ніколи і не розглядала, особливо море
Душа компанії• 20 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Или в прагу, например
А там є море і басейн ? А гори ліс ?
Наверняка• 20 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Не всегда. Некоторые варианты получаются практически одинаково, что самолетом, что автобусом. Просто самолетом это 7 ночей в отеле, а автобусом 11 ночей, но из них теже 7 в отеле и 4 в дороге. Но я смотрю варианты дороже, чем Hedef
Я Вас не боюся• 20 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
да конечно.. я отслеживаю конкретный отель, собираюсь в мае ехать. 38 тыс с дорогой. 14 ночей на все включено. Отель в Аланье на пляже Клеопатра. 1 взр +1 реб.
как называется?
Душа компанії• 20 апреля 2024
Ответ дляСовбез
Ми в неї жили за 350 грн в лютому
Супер 👍
Диверсификация• 20 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Hedef Kleopatra Hotel отель после полной реновации в 22 году. отзывы смотрите только свежие. на ютубе есть обзоры.
Підкажіть чайнику. Як відслідковуєте квитки? На якому ресурсі?
Чупа-чупс• 20 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
я смотрела дороже, но там то пляж плохой, то отель далеко от города... тут оптимальный вариант нашла, к тому же обследованный блогерами.
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
А там є море і басейн ? А гори ліс ?
А в буковеле есть море? Вот удивили. И где автор писала, что ей надо море, лес, горы?
Чупа-чупс• 20 апреля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
как называется?
выше название писала
Hedef Kleopatra Hotel
Душа компанії• 20 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну Буковель - це ліс гори басейни
Там є озеро молодості
Щоб купатися
Чупа-чупс• 20 апреля 2024
Ответ дляДиверсификация
цены смотрю на сайте ОТпуск. Потом бронируете через турагента.
МЧСница• 20 апреля 2024
Ответ дляШлях до зірок
5 дней это очень дорого
Да. 8000грн/сутки.
Ну и цены...
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
Ну Буковель - це ліс гори басейни
Там є озеро молодості
Щоб купатися
И что? За эти деньги автор может в европу съездить, а не плескаться в нашем вонючем бассейне за бешенные дегьги
Лінива, не каюсь• 20 апреля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Поїсти 3 рази в день в Куршавелі це більше 150 євро на двох. Це скромно. Не фантазуйте. Плюс дорогу додайте євро 500-600
Та я розумію, що Порадниця на те й Порадниця, щоб платити по 150 євро за repas. Але є ресторани для французів, а не для Порадниць. Обід з трьох страв коштує 18 євро з людини. Нижче спеціально для вас скопіювала:) А ще французи ходять в тому самому Куршавелі в Карфур та інші супермаркети. Там на 150 євро можна вдвох з дитиною два тижні харчуватися, ні в чому собі не відмовляючи. Напівфабрикати ніхто не скасовував. І у Франції їжа дійсно смачна.
Ресторан називається A l´histoire. Можна і інші знайти. A midi, le plat principal avec entrée ou dessert est à 18 euros, ce qui est très raisonnable pour la station. Nous vous recommandons le thon en entrée, puis un choix de volaille fermière jaune (26 euros) ou d´agneau (36 euros).
Душа компанії• 20 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
То мій коментар був на стор 1
Як ми на лижі їздили сімʼєю четверо за 24 тисячі грн 5 днів
Для мене теж 45 т грн дорого
Але може автор сто тисяч грн має щомісяця

Я , наприклад , хоч і маю свою мережу, але 45 тис на Буковель ніколи )) бо я знаю , що все те саме я за 24 тисячі можу побачити
Ну і плюс я лижніца з дітьми )
Педиатор_я• 20 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Автор відпочити хоче, а не по супермаркетах шукати напівфабрикати))
Лінива, не каюсь• 20 апреля 2024
Ответ дляСовбез
Я відповідала на питання автора: чи дорого це? А також тій фантазерці, яка цінник на Куршавель у 1000 євро за ніч намалювала.
Доводити комусь щось? А навіщо? Хто хоче - їде в Куршавель за 250 євро, хто хоче - в Буковель за 1000 євро)
Мольфарочка• 20 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
Ну Буковель - це ліс гори басейни
Там є озеро молодості
Щоб купатися
Вирубаний ліс , невеликі горбики і хаотична забудова , не знаю за що люди стільки грошей платять
тогдалия• 20 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Или в прагу, например
Прага теж не дешева....
Душа компанії• 20 апреля 2024
Ответ дляМольфарочка
Ну ще є на що глянути де погуляти
А жити можна і в приватному котеджі з дерева за 350 грн доба один
тогдалия• 20 апреля 2024
Автор, романтик спа готель?
Мольфарочка• 20 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
Ну ще є на що глянути де погуляти
Ну таке ,лише якщо нема іншого вибору , дивитися особливо нема на що
Совбез• 20 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну, не всі хочуть на відпочинку по суперам з клунками тягатись і біля плити гарувати. Хтось хоче на відпочинку відпочивати, тому платить за послуги і комфорт. В Татарові теж є атб і бабушатні за 2 копійки.
Витворунка• 20 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
В Турции ввели новый закон. Они за год имеют право сдать квартиру не больше 4 раз. Им теперь не выгодно сдавать даже на 2 месяца . Хрен теперь найдешь((
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Ответ дляДуша компанії
То мій коментар був на стор 1
Для мене теж 45 т грн дорого

Ну і плюс я лижніца з дітьми )
Согласна, я имею млн доход, но тоже такие деньги не отдам. Как то раз в рэдиссон буковель пригласили, убирали не каждый день, из 5 саун работало две, в бассейне плескалось людей как сельди в бочкн, даже не рискнула туда лезть, единственное- очень приличный завтрак был, с красной рыбой и тп. А, еще он на горе т вокруг мовсем негде было погулять, никаких дорожек , короче, цену на отель я не поняла
Стопясят раз обсуждала• 20 апреля 2024
Ответ длятогдалия
Прага теж не дешева....
Как оаз хватит на пять дней