Редиска Я• 02 ноября в 12:22

Хочу поїхати в Трускавець на тиждень.

Порадьте отель, бажано з харчуванням. Або можливо там якісь кафешкі є недорогі. Я б на массаж сходила, і в басейн. Хочу трошкі відновитися та зібрати себе.
Тримаю свічку• 02 ноября в 12:23
Послухаю
Файна цьоця• 02 ноября в 12:23
Трускавец 365
Бассейна у них нет, но есть рядом
Нічний дожор• 02 ноября в 12:23
Удалено администрацией...
Твоя подружайка• 02 ноября в 12:23
Были в 365, там и массаж, и процедуры, питание тоже нормальное
Твоя подружайка• 02 ноября в 12:24
Ответ дляНічний дожор
Удалено администрацией...
Несу добро людям• 02 ноября в 12:26
Міротель, Ріксос , Реймонд усе інше так собі
Нічний дожор• 02 ноября в 12:26
Ответ дляТвоя подружайка
Удалено администрацией...
Твоя подружайка• 02 ноября в 12:27
Ответ дляНічний дожор
Удалено администрацией...
Нічний дожор• 02 ноября в 12:29
Ответ дляТвоя подружайка
Удалено администрацией...
Нічний дожор• 02 ноября в 12:29
Правильним і сучасним варіантом є готель. Слово отель вважається застарілим та є запозиченим з російської мови, а в українській мові воно вийшло з ужитку.
Готель: Це правильне українське слово, що позначає будинок з умебльованими кімнатами для короткочасного проживання.
Отель: Це застарілий варіант, який раніше вживався, але зараз вважається суржиком.
Новопоштинская• 02 ноября в 12:31
Ответ дляТвоя подружайка
Там мабуть зазделегідь треба бронювати?
Викачую яйцями• 02 ноября в 12:40
Ответ дляНесу добро людям
Риксос хорош, но очень дорого
Викачую яйцями• 02 ноября в 12:40
Ответ дляНічний дожор
Удалено администрацией...
А шо тока хостелы? 😂
Нічний дожор• 02 ноября в 12:41
Ответ дляВикачую яйцями
А шо тока хостелы? 😂
Тока шо
Valentina shop2020• 02 ноября в 12:43
Ответ дляНічний дожор
Училка вошла в класс ,
Нічний дожор• 02 ноября в 12:44
Ответ дляValentina shop2020
Училка вошла в класс ,
Учні вже стоять
Valentina shop2020• 02 ноября в 12:45
Ответ дляНічний дожор
Учні вже стоять
Послушные ? Говорят дети сейчас неуправляемые
Нічний дожор• 02 ноября в 12:48
Ответ дляValentina shop2020
Різні. Головне, щоб писали грамотно
100pudov• 02 ноября в 13:04
Молдова. Є харчування, чудове спа (оплачується окремо), можна вибрати з лікуванням і без нього. Транфер з поізда (або автобуса) і назад (це безкоштовно). Єдине, шо номера там старенькі, не люксовий готель, але спа класне. Тут чудово на свою ціну. Якщо треба, скину номер. Сама була там двічі із дитиною
Юлія Travel Agent• 02 ноября в 13:33
Можемо запропонувати варіанти, є багато комплексних програм оздоровлення. Ось одна з них:
https://www.kidstaff.com.ua/tema-34505927.html
So_so• 02 ноября в 13:35
Снимите квартиру и ходите в Молдову в спа. Поесть кафе много.
Юлия Крамарева• 03 ноября в 11:17
Ответ для100pudov
Напишіть номер у Молдову,будь-ласка.Ви давно там були?Чую багато хороших відгуків про них.
100pudov• 03 ноября в 11:54
Ответ дляЮлия Крамарева
+38 (096) 826 01 31
+38(068) 913 61 80
+38(063) 362 29 19
100pudov• 03 ноября в 12:01
Ответ дляЮлия Крамарева
Була в березні в цьому році і в минулому році теж в березні. Єдине, шо я люблю коли дууууже тепла вода, там є декілька басейнів з різними температурами і в один ще морську сіль додають. Саун теж декілька видів. Харчування смачне, дієтичне але дууууже наідаєшся, можна вибирати меню на день. От тільки номери такі «підуставші», але просто поспати на свою ціну то норм. Чистенько, прибирають.
бювет_в_обед• 09 ноября в 19:03
Ответ для100pudov
скажіть будь ласка, а є там дитячий басейн? і який порядок ціна на готель?
100pudov• 09 ноября в 21:51
Ответ длябювет_в_обед
Там є басейн для зовсім маленьких, а також джакузі, де діти полюбляють купатися. Ціни уточнюйте. Щось більше 1к за добу, але не стверджую.
Коли будете дзвонити, то уточніть вам з лікуванням чи без нього (це впливає на ціну).
Якщо у родині є хтось убд, то роблять знижку 15% (навіть якщо ця людина не приїхала з вами, треба лише копію документу), можливо ще якісь пільги діють. Номер є стандарт і покращений, як мені пояснили, вони практично не відрізняються, тому немає сенсу доплачувати.
Окремо рахують харчування на кількість проживаючих.
СПА я недавно цікавилася, дорослі 500 за повний день, якщо погодинно, то відповідно ціна буде менша, за ціну на дітей не пам’ятаю, наче як 400, треба уточнювати. Але ж це по факту, сьогодні йду-плачу, завтра іду на екскурсію чи кудись ще - не плачу.
От єдине що, мені перший раз вода була шикарна, я люблю дуже-дуже теплу, а друга поїздка як була, то наче б можна і тепліше…., але це моє особисте сприйняття.
Якщо там будете ще раджу відвідати дельфінарій. Можна їхати на таксі, а можна і пішки пройтися (вмикаєте карту і на прогулянку….), там не далеко, аби тільки погода дозволяла.
100pudov• 09 ноября в 21:56
Ответ длябювет_в_обед
По харчуванню ви оплачуєте при заселенні певну суму, вам щодня дають меню і ви самі вибираєте (на наступний день) перше, друге і т.д. Можна наприклад собі суп, а дитині борщ чи навпаки, так само друге та все інше. Хочу сказати, що хоч і дієтичне, але всі були абсолютно ситі, це при тому, що ми багато часу в воді проводили і апетит добрий був)))
Ще сподобалося, що там у скільки приїхав, тоді і заселяють, принаймні нам двічі так повезло, що номер був вільний. Те саме і при виселенні, коли зібралися, тоді і поїхали, хоч ввечері. Плюс як я писала вище, є безкоштовний транфер, бронюєте і вас заберуть/відвезуть на поїзд чи автобус
100pudov• 09 ноября в 21:58
Ответ длябювет_в_обед
Із мінусів- санаторій проситься на ремонт та на заміну меблів…. Далеко не сучасні. Але спа хороше
Ухахайкина• 17 ноября в 11:40
Кафешек в Трускавці повно.