Чемодан-Вокзал-Майами• 20 апреля 2024
Знаєте такі приклади обдурених татків?
Статистика каже, що кожен 10й чоловік виховує не свою біологічно дитину (і не знає про це). Я знаю такі історї. І знаю сім’ю де два чоловіки вважали дитину своєю (законний чоловік та коханець)
А ви знаєте такі випадки ?
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Статистика не може цього порахувати, тому твердження не відповідає дійсності
Кривая спроса• 20 апреля 2024
знаю только примеры, когда хотели ребенка на другого повесить, но не вышло
Грушки-яблочки• 20 апреля 2024
Обдурених не знаю,але знаю один випадок,коли чоловік покохав вагітну від іншого жінку і їх дитину вважає своєю
Меня не звали• 20 апреля 2024
Не знаю. Це все казочки від чоловіків,які шукають як зняти з себе відповідальність
Капризуля• 20 апреля 2024
В моїй родині дядько рідний виховував чужу дитину. Дізнались про все випадково, малому робили операцію і потрібно було переливання крові, виявилась що у нього група при якій він ніяким чином не міг бути рідним.
Дядько потім розвівся.
Тантрический кекс• 20 апреля 2024
Знаю, дитині було 5ть коли спіймав дружину на зраді, потім зробив тест ДНК, дитина не його.
ЛижТолько• 20 апреля 2024
Ответ дляКапризуля
Дядько потім розвівся.
І там жінка зізналася, що не впевнена від кого народила ? В мене просто двоє дітей, в однієї дитина моя група, а в другої взагалі інша, не моя і не чоловіка, але діти точно наші)
Куда_бежать• 20 апреля 2024
Ответ дляЛижТолько
Она и не должна быть только отца или матери, в большинстве случаев
МУСЯкомарова• 20 апреля 2024
Після смерті батька дізналася, що він мені не рідний. Я друга дитина в сім´ї, старша сестра від батька.
Капризуля• 20 апреля 2024
Ответ дляЛижТолько
Для прикладу, якщо у Вас із чоловіком друга і третя групи, то діти можуть бути будь з якою. У дяді перша, в його бувшої дружини теж, а в малого - третя, це не можливо генетично.
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Я теж знаю пару випадків, коли люди не розбираються в групах крові і роблять свої хибні висновки по своїй дурості.
Тантрический кекс• 20 апреля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Ну, якщо у мами 1+ і у тата 1+. А у дитини 4та, то так не може бути.
ЛижТолько• 20 апреля 2024
Ответ дляКапризуля
У мене третя, у чоловіка перша , у однієї дитина друга , по таблиці типу не від чоловіка ) але це його дитина )
Советничаю тут• 20 апреля 2024
А эту статистику , особенно по Украине, вы покажите ? Или это не статистика утверждает , а просто фантазии обиженных дядек, которые не хотят платить алименты на своих детей ?)))
КвартираЧья• 20 апреля 2024
Ответ дляТантрический кекс
Так. Але не всі це знають. Зазвичай люди мислять більш примітивно.
Принцепесочка• 20 апреля 2024
Ответ дляЛижТолько
У кого-то из вас может быть неправильно установленная группа крови, причём больше всего, что у вас или ребенка
Кусман Сиру• 20 апреля 2024
Ответ дляЛижТолько
ну значить комусь з вас визначили неправильно
Принцепесочка• 20 апреля 2024
Ответ дляКусман Сиру
С первой редко ошибаются, а вот вторую и третью часто неправильно устанавливают. Несколько случаев знаю, один из них мой брат: в свидетельстве о рождении вторая, операцию делали оказалась третья. Два раза брали кровь, думали ошибка, не третья.
А кумы резус неправильно изначально определили
Кусман Сиру• 20 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Це ви робите висновки на підсаві декількох ваших знайомих?
Принцепесочка• 20 апреля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Какие выводы я делаю?