Тектологиня 80lv• 21 апреля 2024
Косметика при постакне, не дуже дорога, порадьте
Потрібний весь комплекс вмивання, тонік, крем. Порадьте щось дієве будь ласка, але не дуже дороге. Дивлюсь на серію Effaclar, може ще щось є що буде зупиняти висипання і прибирати плями від старих прищів. Дякую
палка-копалка• 21 апреля 2024
Акнестоп - крем як для лікування так і освітлення, у складі азелаїнова кислота. Але не лінійка, один засіб
from Ukraine• 21 апреля 2024
Користуюсь серією ефаклар, мені подобається, шкіра стала чистішою. У мене сиворотка, гель для вмивання, тонік з іншої серії, крем ефаклар дуо. Але все ж таки залежить на скільки проблемна ситуація з шкірою.
Фляшунька• 21 апреля 2024
А мені Ефаклар взагалі не підійшов, як і інші продукти бренду Ля Рош.
Мій фаворит лінійка Uriage Hyseak.
Кіна не буде• 21 апреля 2024
Умывание - Цераве с салициловой кислотой.
Гель Азелоджи 15% на ночь. Закрыть увлажняющим/питательным кремом, который для вас комфортен.
Утром сыворотка с витамином С, стабильная форма (например, Грин Фарм, Таймлесс). Также утром СПФ по типу кожи (до жирной/комби кожи Эуцерин можно, для сухой/нормальной Урияж розельян).
Тектологиня 80lv
• 22 апреля 2024
Ответ дляКіна не буде
Дякую!☺️