Анютины ласки• 22 апреля 2024

Порекомендуйте SPF, яким дуже задоволені.

Для обличчя. Шкіра схильна до пігментації та висипань. Раніше користувалася ЛяРоше, і він працював. Тепер бачу, що абсолютно не діє. Тільки блиснуло сонце і я вся в плямах... У мене ще й дуже специфічна локація пігменту - навколо губ.
Думаю над Корейськими засобами на хімічних фільтрах.
ТаЕщеОптимистка• 22 апреля 2024
Також послухаю. Багато чого перепробувала і корейського теж, але вже вся в плямах знову(((
МамаБест• 22 апреля 2024
👂
Подвійна веселка• 22 апреля 2024
У мене ля рош. 50. Працює , але не такий авторе, як у вас. квадратна бутилочка плоска, він рідка емульсія.
Звожу з розуму• 22 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А ви наносите щодня вранці замість зволожуючого крему чи як працює той spf?
Подвійна веселка• 22 апреля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Так, умилась, лосьон для обличчя і цю емульсію. Трохи може поблискувати обличчя, коли лягає норм коли трохи поблискує. Але працює і мені він легкий і не відчутний на обличчі. Ось такий у мене.
Луноликая Вика• 22 апреля 2024
Рекомендую, просто супер
Легкий, швидко вбирається,не вибілює.
Все літо користувалась минуле, все лице не загоріло,від слова зовсім.
Луноликая Вика• 22 апреля 2024
Навколо губ це може бути не від сонця.
Печінка може давати такий пігмент
Оля_с_киркою• 22 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А что Варламов интересного рассказывает?)))
пАлАвинкА• 22 апреля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Рекомендую, просто супер
Легкий, швидко вбирається,не вибілює.
Якби ще й назву можна було прочитати, щоб взнати що за крем. Занадто мале зображення
Клевотница• 22 апреля 2024
Користуюсь декілька років Genosys. Але він трохи вибілює. Але захист супер. Ще подобається Purles, але його недолік в способі нанесення. Його треба не розтирати по шкірі, а легенько вбивати в шкіру. От він не вибілює, гарно зволожує, чудовий захист, але якщо наносити неправильно, то «катається»(((
Обидва не провокують висипання чи ще якісь сюрпризи
marata• 22 апреля 2024
Я не дуже якось довіряла Корейщині - інший тип шкіри в них) А потім подруга подарувала ось цей. Одне задоволення. Легкий, нема білої маски на обличчі. Добре захищає
Все і одразу• 22 апреля 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Benton
Печальки.нет• 22 апреля 2024
Пігментації і моя вічна проблема(
Купила цей. Косметолог порадила, і дала код на знижку на їх сайті -- HU4918.
Я користуюсь, поки нової пігментації не вилізло, але ще й сонця толком не було.
Подобається що спф50, але консистенція нормальна. Бо корейські 🤦 це кошмар , який потім намагаюсь змити гідрофільною, постійно забиваються пори, я не знаю як ними користуватись. Ці що тут рекомендували деякі використовувала -- на лобі просто вже чіткі хлоазми чи як воно називається😒.
Але так, проблема може бути і не в сонці.
Стрекозей• 22 апреля 2024
а як ви наносите spf?

Крем, тоді spf, потім тоналку? чи як правильно?
користуюсь крем+тоналка наразі
Весела бджілка• 22 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
а як ви наносите spf?

користуюсь крем+тоналка наразі
я именно так, но желательно выждать хотя пару минут между продуктами
Лунтик-паунтик• 22 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Вибачте, а я думаю, чому в українському ютубі в топі цей шлак
Області пітьми• 22 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Пігментації і моя вічна проблема(
Хіба він підходить для щоденного використання? Там написано тільки для професійного
Акуна_Матата• 22 апреля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
’Інколи поблискує’ - шаслива людина. Я з таким саме (багато чого пробувала) ходила ніби салом вимазана
Stepa_nida• 22 апреля 2024
Мій особистий топ
Дюймовочка• 22 апреля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Пігментації і моя вічна проблема(
Вы шутите? Пиель этот хрень полнейшая, причем все абсолютно
Не рахую, а вважаю• 22 апреля 2024
Сейчас Пурлес-отличное нанесение увлажнение не выбеливает;но я вижу что лицо загорает.Из всех что были, не лезла пигментация только с Виши(оранжевая туба)и все лето на солнце в южном регионе.Хотя в нанесении не очень нравился-выбеливал и был тяжеловат.
Самоучка• 22 апреля 2024
Innoaesthetics Inno-Derma Sun Defense Oily Skin Spf 50
Банан-барабан• 22 апреля 2024
Биокон СПФ 70. Очень грамотный дерматолог рекомендовал. Защищает отменно
автор Анютины ласки • 22 апреля 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Навколо губ це може бути не від сонця.
Печінка може давати такий пігмент
З´являється саме навесні.
Впораюсь зі всим• 22 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
а як ви наносите spf?

користуюсь крем+тоналка наразі
У меня спф сразу с уходом. Тоналкой не пользуюсь.
Амбасадор щастя• 22 апреля 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Какой?
автор Анютины ласки • 22 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
а як ви наносите spf?

користуюсь крем+тоналка наразі
Тонер, спф. Тональним не користуюся. Мені всі забивають пори і потім маю висипи.
Подвійна веселка• 22 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
не дослухала, заснула. Не можу засинати просто, треба щось слухати
Подвійна веселка• 22 апреля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ютуб вам під ваші запити дає рекомендації до переглядів. Значить ви дивитеся інший шлак і вам рекомендують ще й цей.
У варламова змістовні і цікаві передачі про інші країни та життя в них. Так, мені подобаються тревел передачі і я їх дивлюся.
Подвійна веселка• 22 апреля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
У вас від цього спф було ’ сало’ ? У мене це мій перший спф, який не обтяжує, та нор лежить. Бо до цього пробувала, то не можливо нанести він густий як маска, то блистіла як олією вимагала. Потім тут хтось порекомендував сесдерма, то взагалі жах, не змогла користуватися викинула. Корейські 2 шт пробувала то взагалі не підійшли. Один був міша, теж тут рекомендували інший, не памятаю. Густі, важкі і теж блистіла.
Шкода , що немає можливості все це тестувати в пробніках.