Дуже прошу не кидайте тапці. Дитинка з інвалідністю їдемо на реабілітації на другий кінець країни. Мо в кого е старенька дорожня щоб 45-60 см. Дуже вам прошу подаруйте або куплю занедорого. Напишіть будьласка в особисті
Нажаль, не маю дорожньої сумки. Є отакий рюкзак, який вирушає в подорож якраз і буде вільний для подарунка на наступному тижні. Vans. Стан хороший.
Подивилась, що дитинці 16 (ваші теми). Якщо є потреба, то можу подарувати деякі речі (моїй доньці 18, розмір S-M). Також щось з косметики чи парфуми.
Якщо вас цікавить - напишіть в особисті. Вислати зможу на наступному тижні Укрпоштою.