В гости звали?• сегодня в 13:27
Втомилась від вибухів, хочу виїжджати
Але прочитала, що і на Європу чекає наша доля. Що робити? Не виїжджати взагалі? Я в Києві, але втомилась постійно ходити в укриття, прокидатись від вибухів. Дитина мала теж нервує, вже потихеньку розуміє що таке війна
Сарафанное радио• сегодня в 16:02
автор успіхів Вам
можливо ваші подружки чи знайомі за кордоном
розпитайте можливо до них
в европі дуже сувора ювенальна юстиція ( забирають дітей)
подумайте чи зможете працювати поки дитинка в садочку
є групи в фейсбуці
украінці в норвегіі
українці в англіі і тд
почитайте там і зможете задати своє питання
розпитайте можливо до них
є групи в фейсбуці
украінці в норвегіі
українці в англіі і тд
Майор Медуза• сегодня в 16:03
Ответ дляА я нівроку
Да не дай Бог до пшеків псевдопанів....Да, це правда нам з ’сусідами’ і справді дуже не повезло...Ну, що ж...Кожному вирішувати, куди...Я була в Іршаві,в Пильзені, в Торонто....Усе супер, всюди не погано. Але син без тата не зміг, в повному сенсі слова. Зараз в Києві в УФМЛ вчиться, все гуТ, далі....Далі побачимо! Виїздити не планую. Живемо вічно під обстрілами, як усі. Прорвемося....
Чим не вгодили поляки ?
Схожі з кацапами ви - вони теж люблять назви націй перекручувати
А я нівроку• сегодня в 16:05
Ответ дляМайор Медуза
Чим не вгодили поляки ?
Я висказала свою особисту думку, маю досвід. Нікого не закликаю бити їм обличчя і принижувати наших людей, як вони. Це тільки мій невдалий досвід.
Майор Медуза• сегодня в 16:06
Ответ дляА я нівроку
Чому вони не поляки ?
А я нівроку• сегодня в 16:07
Ответ дляМайор Медуза
Чому вони не поляки ?
Том, що вони пшеки пани)) а ми для них рабсила...
Майор Медуза• сегодня в 16:09
Ответ дляА я нівроку
Ви може і раб
Співчуваю вашому досвіду
Кондуктор трамвая• сегодня в 16:18
Ответ дляПуГоФФка
За якою? Як квиток купити? Чи де валізу придбати? Як речі скласти?
Це ж домашні турботи, вони такі приємні)
Тролятина гнила
Хамло.
Творю чудеса• сегодня в 16:37
Ответ дляВ гости звали?
Я за порадою, навіщо ви так?
Автор, если есть финансы конечно выезжайте. Здесь и думать нечего. Европу это может коснуться, может и не коснуться, а нас уже коснулось. Большая часть людей с радостью бы выехали, просто нет за что, вот и сидят. Либо не могут оставить мужа или сына.
Ms. Искренность• сегодня в 16:43
Ответ дляНичеНипанимаю
Ничего европам не будет
Езжайте спокойно
Ой, знайомі слова січня і до 24 лютого 2022
Ms. Искренность• сегодня в 17:04
Ответ дляФедорино Горе
Причём живут полноценной жизнью
Ага, повноцінну...
Ми в Києві жили в своїй комфортній, з усіма помічниками квартирі в прекрасному районі, свій бізнес, щовихідних вікенд то у подорож, то посиденьки на дачі ( то у нас, то у друзів), раз на тиждень стабільно зустріч подруг зі смачними стравами, випивкою, розмовами...в
а зараз що я маю в Європі? Орендована така собі квартира, яка з´їдає майже пів сімейного доходу, графік роботи з 7.00, робота фізично важка, про подорожі, зустрічі з друзями ні сил, ні фінансів не хватає.
Тому про повноцінне життя Ви трохи перегнули. Так, без ракет, но явно якість життя в десятки раз гірше.
Добре мабуть лише тому хто в Україні жив так собі. Хто жив в Україні добре, в Європі стало гірше. Навіть ті хто бізнеси перевіз. Вести бізнес в Україні, і вести бізнес в Європі, результати будуть кардинально різні
Аноним_• сегодня в 17:10
Ответ дляЗаведУющая
І за кілька місяців велика кількість повернулися назад. До травня Ки їх а був майже пустий, в травні почали люди повертатися
а потом снова выезжать ещё больше.
Трахтибидох• сегодня в 17:13
Ответ дляSporty Seagull
🤷♂️може й буде. Вам звідки знати? Це також розвинені країни
Цього ніхто не може знати, і ви також)
Аноним_• сегодня в 17:21
Ответ дляНачальник Анонимов
Автор, зараз дійсно якийсь момент ескалації, російські дрони над всією європою, удар по німецькому кораблю в чорному морі. Побачимо
Где над всей Европой? Границы Польши и Румынии- это не ’вся Европа’.
Начальник Анонимов• сегодня в 17:50
Ответ дляАноним_
Вчора чи позавчора аеропорт Халлє-Лейпциг в Шкойдіці, я живу поруч
Мама Карло• 2 часа назад
Ответ дляВ гости звали?
Ви де знаходитесь? Біля вас був приліт?
Збираюся виїжджати, але натрапила на пост, що і там буде війна. Від війни у війну?
Відкрийте мапу та пошукайте країну подалі від раши. І їдьте туди.
У Европі ще не відомо, чи буде війна. А у моєї донькі вже око сипається (вона підліток).
Аноним_• 2 часа назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Все равно это не вся Европа. В Шкойдиц сами знаете, почему прилетело. ЕС лохи, конечно, что такое допускают со стороны раши.
Даха-сваха• 1 час назад
Ответ дляВ гости звали?
Ви де знаходитесь? Біля вас був приліт?
не буде там ніякої війни, може щось колись десь прилетить і на цьому все.
Польшу не варто обирати з інших міркувань, а країнам Балтії сволоти не дадуть спокою, будуть залякувати, а ви і так тривожна.
Всі інші країни, які не межують з підарашею, я вважаю цілком безпечними.
Майор Медуза• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
Ага, повноцінну...
Бо існують податки
Аноним_• 54 минуты назад
Ответ дляЗаведУющая
Не було такого)
Не выдумывайте. Ещё б написали, что в мае 22 года Киев бомбили больше, чем сейчас.
ЗаведУющая• 7 минут назад
Ответ дляАноним_
До чого тут бомбили. Я не знаю де були ви, я ні на день не виїжджала з Києва після 2022 року не було масового виїзду з Києва, були тимчасові хвилаґі в 2022-2024, типу на 9 травня, День незалежності, коли очікувалися обстріли, але це тенденція на кілька днів, потім всі поверталися, потім були тимчасові виїзди по відсутності світла і опалення, але знову люди поверталися