Чи зустрічали ви хоч одного таролога не шарлатана в ТікТок

Щоразу як задаю питання в Тік тоці "Тарологам" відповідь отримую або хто зна яку.. або зовсім в двох словах .. Питання: чи попадалися вам дійсно тарологи які казали правду,??
Мизимец 22 апреля в 21:10
Жодного шарлатана. Всі провєрені і чесні люди! Вони самі так казали!
автор Приму в дар 22 апреля в 21:11
Ответ дляМизимец
Жодного шарлатана. Всі провєрені і чесні люди! Вони самі так казали!
Так вони непогано заробляють. Отримують подарунки та донати за такі відповіді. Обдурюють людей.
Вкаблучках 22 апреля в 21:11
В мене нема тіктока
ОхиИВздохи 22 апреля в 21:12
Ответ дляПриму в дар
Так вони непогано заробляють. Отримують подарунки та донати за такі відповіді. Обдурюють людей.
Особисто ви скільки заплатили?
автор Приму в дар 22 апреля в 21:12
Ответ дляОхиИВздохи
Особисто ви скільки заплатили?
Я дарувала подарунки . Не рахувала скільки .
4 2
ОхиИВздохи 22 апреля в 21:14
Завжди коли читаю подібні теми думаю де ж такі одарованні беруться. Ну якому практику чи тарологу нема що робити та сидіті Машкі дивитись безкоштовно чи чпокне її Петя. Маразм
3 1
Чеширская кошечка 22 апреля в 21:17
К тарологам не обращалась, но по логике, кто же вам бесплатно нормальный расклад сделает
Телепузик 22 апреля в 21:34
Боже......ну откуда по вашему человек какой то вашу судьбу знать может..ее лишь всевышний знает,и то написанно,что продлить дни могут
ЭтаваНиМожетБыть 22 апреля в 21:47
Ответ дляПриму в дар
Так вони непогано заробляють. Отримують подарунки та донати за такі відповіді. Обдурюють людей.
У меня канал... как можно правду сказать Всем?
ютуб 220 т+
автор Приму в дар 22 апреля в 23:30
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У меня канал... как можно правду сказать Всем?
ютуб 220 т+
Ну так розклад роблять вони, тобто тарологи за допомогою карт, а не просто так від ліхтаря інформацію беруть.
автор Приму в дар 22 апреля в 23:30
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У меня канал... как можно правду сказать Всем?
ютуб 220 т+
За допомогою розкладу карт, а як іще .
автор Приму в дар 22 апреля в 23:34
Ответ дляОхиИВздохи
Завжди коли читаю подібні теми думаю де ж такі одарованні беруться. Ну якому практику чи тарологу нема що робити та сидіті Машкі дивитись безкоштовно чи чпокне її Петя. Маразм
Чому це безкоштовно , є такі що за питання 50 гривень беруть і 100 і 200 хто як ..
Заздрість то погано 22 апреля в 23:35
В ютуб иногда слушаю бесплатные расклады. Тиктока не имею
Мона_Лиса 22 апреля в 23:43
Що таке ТікТок?