Изменено 22 апреля в 21:24

Сукні DolceDonna

Дівчата,хто носив сукні цієї ТМ?Чи не виглядають вони вживу як на дорослу тітоньку?Як взагалі по якості?Хоча я таки доросла тітонька 40 років але хочеться виглядати адекватно та не старомодно.Маю трохи зайвої ваги та нестандартну фігуру перевернутого трикутника.Хто з такими даними носив і залишився задоволений одягом?
Дякую за адекватні відповіді
курасаны 22 апреля в 21:23
Мені старомодні, неактуальні й з поганих тканин.
1 1
автор Шалена красуня 22 апреля в 21:24
Ответ длякурасаны
Мені старомодні, неактуальні й з поганих тканин.
А які ТМ Вам подобаються?
курасаны 22 апреля в 21:27
Ответ дляШалена красуня
А які ТМ Вам подобаються?
Купую переважно на yoox - European culture, pinko, liu jo, Moschino
Мама Карло 22 апреля в 21:31
У меня есть несколько вещей Дольчедонна. Качество мне очень нравится.
Но вот фасоны в последнее время на любителя. То ли это излишне модно, то ли очень странное. И, по моему, мнению это нужно только с примеркой покупать.
Svs19 22 апреля в 21:38
Ответ длякурасаны
Купую переважно на yoox - European culture, pinko, liu jo, Moschino
Можете показать модели ?
Marmu 22 апреля в 21:47
У мене від них джинсовий сарафан, мені подобається дуже, ідеально сидить. Підіть поміряйте і побачите