Isa Dora• 23 апреля 2024

Киев спим?

Захожу , а темы ещё нет...

Проснулись?
Байрактарочка• 23 апреля 2024
Ответ дляIsa Dora
Где детали???
Весь Киев слышал
одна справа коли просто є інфа де збито дрон, інша справа коли на форумі описують звук виходу ппо і тоді зрозуміло його локацію. а потім туди циркон прилетить наприклад, і тоді «уууух» буде ще гучніше.
автор Isa Dora • 23 апреля 2024
Ответ дляБайрактарочка
Вы реально думаете что у них нет местных наводчиков и они вычитывают инфо с телеги?
Типа попал не попал
Байрактарочка• 23 апреля 2024
Ответ дляIsa Dora
Типа попал не попал
інфи багато з різних джерел, форуми в тому числі. нафіга писати? з такими деталями, в якому районі, який звук, шо це не мобільне ппо.
з таким пафосом наче сама на ту кнопку тиснула
Okk -7ebd• 23 апреля 2024
Ответ дляОльга
А где такие объясняющие сообщения приходят? По баллистике тоже разъясняют?
LudaSHS• 23 апреля 2024
Ответ дляIsa Dora
Где детали???
Весь Киев слышал
У каждого свои ’ детали’, свой страх.
Не первый раз.
Ольга• 23 апреля 2024
Ответ дляOkk -7ebd
фото
Дякую