Заикальница• 23 апреля 2024
Привлекательная ли внешность
Нормальная ли внешность на ваш взгляд на фото? Или не очень
Бабуся Бетман• 23 апреля 2024
Зовсім вже з розуму позходили з цими оглядинами…(( Купіть собі дзеркало, чи що…
Пушап Мі мі• 23 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Та то коханка
Бабуся Бетман• 23 апреля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Та то коханка
Якщо коханка виглядає так, уявляю собі дружину))))
Пушап Мі мі• 23 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
То ж видно, що алкашня
кураГАЛЯ• 23 апреля 2024
Тьотка як тьотка. Якщо намарафетиться, то ще дасть фору нашим тутешнім красавіцам)))
ПАЦАНКА О• 23 апреля 2024
Ответ дляПушап Мі мі
То ж видно, що алкашня
Почему алкашня? Человек где то на шашлыках, скорее всего. Почему сразу алкашня?
Аль де Барановна• 23 апреля 2024
Отличная внешность...тут каждую вторую умыть, так динозавр, а тут без тюнинга нормальная,
Янка-угомонись• 23 апреля 2024
А мені на старшокласницю схожа. В таких умовах - без макіяжу, без зачіски, у футболці- багато хто виглядатиме зовсім непрезентабельно
Напланетянка• 23 апреля 2024
Нормальная. Есть над чем работать, если хочется. Вполне может быть, что девушка и так в отношениях и вполне счастлива. Улыбка искренняя, глаза тоже.
На улице 90% обычных. Именно прям красавиц, а тем более с модной в данный момент внешностью - 5% от популяции естественных, ещё 5-10% сделанных.
Заикальница
• 23 апреля 2024
Ответ дляПотішаюся
Пріодеть і намарафетіть,кожна буде ’красавіца’
Не кожна
Потішаюся• 23 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
Не кожна
Ну це вам так здається,відео є в ютубі,як араб робить із жінок ’ляльок’,то я вже не здивуюся якщо він із крокодила зробить красуню
Накладні мюслі• 23 апреля 2024
Ответ дляЗаикальница
Не кожна
Кожна,а ще якщо волосся гарне,то це вже 50% успіху,а якщо ще фігура жіночна, то хто на те обличчя дивиться
Булку Дай• 23 апреля 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
То каждый судит по себе)) а тут много любителей алкоголя
Дивне створіння• 23 апреля 2024
Ответ дляБулку Дай
Цыть тута мне!