23 апреля в 12:21

Хто зареєстрований на німецькому сайті kleinanzeigen?

Вітаю! Потрібно запитати у продавця його адресу для самовивозу велосипеда. Сама не можу зареєструватися, бо треба мати німецький номер. Може в когось буде бажання допомогти. Дякую!
Стефка 23 апреля в 13:14
Написать можно без вякой регистрации. У меня ее никогда не было, тем не менее отвечали, покупала. Без регистрации всякими защищенными покупками нельязя воспользоваться
автор HeyYou 23 апреля в 13:17
Ответ дляСтефка
Написать можно без вякой регистрации. У меня ее никогда не было, тем не менее отвечали, покупала. Без регистрации всякими защищенными покупками нельязя воспользоваться
В мене чомусь не виходить. Натискаю на діалог і перекидає на реєстрацію
Стефка 23 апреля в 13:19
Ответ дляHeyYou
В мене чомусь не виходить. Натискаю на діалог і перекидає на реєстрацію
Зарегистрируйтесь на мыло
автор HeyYou 23 апреля в 13:22
Ответ дляСтефка
Зарегистрируйтесь на мыло
Не приходить лист підтвердження:(
Спам перевіряла. Через впн пробувала. Різні емейли пробувала - ніц