Miss Faina• 23 апреля 2024

П´ю вітамін Д. В аналізах дефіцит

Доброго дня. П´ю вже 23 дні цей вітамін доза 2000 кожен ранок після сніданку .Це означає що він у мене не засвоюється? Сьогодні слала аналіз і отримала ось такий результат (((
Прибираю щодня• 23 апреля 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Я слушала врача, так он говорил достаточно в день 10 минут побыть на солнышке чтоб получить дневную норму витамина Д3 и то не загорать а чтоб солнышко попало хотя ты на руки
А передозировка употребления витамина еще опасней чем дефицит для почек, так что вы тоже не переусердствуйте
Щоб отримати нормальну дозу вітаміну, потрібно як наші пращури все літо на полі працювати.
автор Miss Faina • 23 апреля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Шо не так з аналізом? передозування то це ще гірше) ідіть до лікаря
В четвер піду до гінеколога -ендокринолога
Великий сатирик• 23 апреля 2024
Мала доза, треба пити 5000 тисяч +К2, я,пила солорей 5000 +К2 2місяці, підняла до норми, далі буду пити 2000 для підтримки.
автор Miss Faina • 23 апреля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
С вашим АИТ вы бы не игрались в самоназначение разных микроэлементов
Про існування Аіт знаю вже як 3.5 роки, і ходила до різних ендокринологів чому тоді так сильно переживають щоб не був низький віт Д?
автор Miss Faina • 23 апреля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Виходить що його треба пити цілий рік?
Великий сатирик• 23 апреля 2024
Ответ дляMiss Faina
Виходить що його треба пити цілий рік?
Не треба його пити цілий рік, я підняла рівень, ще 1-1.5 поп´ю 2000 і все, літо не п´ю в кінці вересня здати аналіз і вже по результатам дивитися яку дозу пити, ну з вересня по квітень 2000 треба пити.
Тихомандражная• 23 апреля 2024
Ответ дляУкраиночка
Син пив 10000. Лікарь сказала, що перший раз бачить передозування.
Ещё бы
фан L.O.S.T.• 24 апреля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Я живу в очень солнечной стране и на солнце каждый день куда больше чем 10 минут. Без ежедневных 5000 единиц в витамина Д, он у меня как у автора около 20
аналогично. и у многих дефицит