Жертва интернета• 13 декабря 2024

Почти 3 ночи а я спать не хочу, мог так Аскорутин повлиять?

Решила пропить, появилась сосудистая сеточка на ногах, вчера выпила одну таблетку (вторую забыла), сегодня две, сна нет вообще. Может кто пил, могут ли эти витамины так сразу повлиять на сон?
Пацаааааааан• 13 декабря 2024
Аскорутун? Виробник Україна? Там така дозіровка, що він ні на що не вплине, ні на сон ні на сіточку на ногах. Я була малою, і то прописували 3 рази в день по дві пігулки, для укріплення сосудів, кров часто з носу шла. Аскорутин, тобто рутин сам по собі гарна річ, але не в тій смішній дозіровці.
Латвийские_Номера• 13 декабря 2024
Капец вы мнительная и внушаемая 😂
автор Жертва интернета • 13 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Так, український. Просто лежу не спиться, перебираю подумки що пила сьогодні, чому так, сну немає взагалі, підозра тільки на Аскорутин.
Пацаааааааан• 13 декабря 2024
Ответ дляЖертва интернета
Не варто його підозрювати, впевнена , він ні на що не вплинув взагалі. Чі попав він в вашу кров, це загадка))) 1 пігулка)))
Хто вам взагалі сказав пити 2 шт на добу? Це ні про що.
Полонянка SexShop-а!• 13 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
Помог?

Я тоже его в детстве пила.
Ответ дляПацаааааааан
Та сама призначила)
Пацаааааааан• 13 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Помог?

Я тоже его в детстве пила.
Вряд чі. Пройшло у 14 років само. Мені так лікар і сказав, що треба перерости. Але віт С мені мама давала у вигляді їжі)) Я терпіти не можу смородину чорну, бо чогось я повинна була її їсти у сезон, кожен день.
Пацаааааааан• 13 декабря 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та сама призначила)
3 рази в день по 2 пігулки. Від сітки не допоможе, але самозаспокоє) Ну дуже мала дрзіровка там.
Алина-1240• 13 декабря 2024
Нет
Хвильоватиша• 13 декабря 2024
Нет, конечно.
Fendy• 13 декабря 2024
Точно нет
Ленокк• 13 декабря 2024
а , чем посоветуете заменить аскорутин?