Мексиканочка• Изменено 24 апреля 2024

Є такі як я.. не до пасок не до миття вікон

Цікава ваша думка
Опишу частково своє життя: маю осн роботу, маю підробіток (робота з людьми та важкими темами);
- планую діяльність розумову, хоча дуже важко мозку зараз;
- читаю лише по професії, дослідження, трохи вчу англ;
- маю дітей, які хворіють;
- маю чоловіка ,який не має такої уважної мегагосподині як тут;
- вмію готувати, готую щодня швидке;
- іноді раз в тиждень печу швидке.
- пасхи пекла...в 21 востаннє війна не можу на жаль....
- прибираю я, робот, миє посудомийка все ок. головне без пилюки вікна ззовні не мила з війни, деякі ще у скотчі
- не можу концентровано розслаблятися,
- толком відпусток, не можу собі дозволити нічого зовсім не робити, не розвиватися.
- пуста витрата часу: теревені, посиділки не для мене
- дн дратують і інші довгі застілля, не цікаво, макс 2 год
- я хочу більшого, але маю купу дітей і проблем.

пс я можу бути в декреті, але не йду в декрет...
Дверной_Проем• 24 апреля 2024
Ответ дляНонконформизм
А что есть что-то важнее денег?
так, життя, воно найважливіше
гроші треба для життя, а не життя для грошей
Нонконформизм• 24 апреля 2024
Ответ дляДверной_Проем
так, життя, воно найважливіше
А зачем семья нищая.
Трахтибидох• 24 апреля 2024
Ответ дляНонконформизм
Конечно
Отлично. Самая денежная профессия это продажа наркотиков, там самый большой доход на единицу потраченного времени. Следующая- торговля оружием. Чем из этого вы занимаетесь?
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляДверной_Проем
співчуваю, це ви заганяєтеся
дякую. таке життя мій вибір, проте розумію, що перебор.
немає часу і далі вкалую
пишу по ночах на курси і т.д.
Непереможна• 24 апреля 2024
Ніколи не пекла пасок, і мама моя не пекла. Живу вдвох з сином, вдова, куплю одну звичайну паску собі, і йому Безлактозну. Яйця покрашу і квіти обовʼязково на стіл. Вікна мила останнього разу восени 2021 року, потім мама померла, потім війна, потім виїхали в Польщу на 1,5 роки, потім не до того було, син хворіє і зараз не до того. Не знаю, може клінінг викличу, бо самій сил немає їх мити. Аби всі були живі і здорові, а з вікнами якось розберусь.
Молода і нерозважлива• 24 апреля 2024
Ответ дляНонконформизм
Ну да все праздновали и пасху и первое и девятое мая
И сейчас отпразднуем 👍
Трахтибидох• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Цікаве питання
Я хочу стати кимось, для себе, так сказала чоловікові
він підтримує
А что это значит? Как это меряется, ваша цель? Как вы понимаете, что вы ее достигли?
МамОмужа• 24 апреля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
И сейчас отпразднуем 👍
Дєди ваєвали чи Пасху?
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Службове просування, потім своя справа, фін незалежність
якщо я не буду напружуватися буде це також крім 1 пункту
Трахтибидох• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
А зачем вам деньги? Куда вы их тратите?
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
А зачем вам деньги? Куда вы их тратите?
маємо 2 об´єкта нерухомості і авто
+ в 3 живемо
Хочу наколоти губи• 24 апреля 2024
Автор, ничего не поняла, честно) Кроме того, что вам нужен отдых. При чем паски к этому тоже не поняла) Я не верующая поэтому не особо готовлюсь, а паски просто люблю как выпечку может быть буду печь, как получится. могу и позже испечь.
Трахтибидох• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
маємо 2 об´єкта нерухомості і авто
+ в 3 живемо
Не поняла. Что за объекты? Зачем они вам? Если вы живете только в одном?
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
дякую. Це моє ставлення, яке змінилося з початку війни, на багато що я не витрачаю ресурс зараз, цікаво збоку, за допомогою вас, глянути на весь цей щоденний потік, і питання до себе, витримаю?
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я не хочу бути бідною.. якось так і мабуть я люблю багато справ мати
fialka123• 24 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Я ніколи не пекла паски, і не збираюсь, пішла купила дві штуки смачних, чи мені мало цілий рік готовки?!🤷
Золотые слова
Хочу наколоти губи• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Мне кажется, вы уже на грани истощения(( Восхищаюсь людьми которые с упорством работают для достижения своих целей, мне этого не хватает. Только в таком теме долго не выдержишь, нужен все же баланс, нельзя себя держать в тугой узде.
Трахтибидох• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
А в чем разница для вас быть бедной или богатой? Я не увидела в списке ничего, что вы делаете, потому что богаты. Путешествия? Отдых с семьей? Классный спортзал? Красивая одежда?
Ваше описание жизни похоже на хомячка, который бежит в колесе и генерит энергию. Без остановок. Вопрос времени когда этот хомячок морально и физически истощится.
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
схоже на те. на жаль
Оце мушу внутрішнє строгий мій керувальник
я перестала цікавитися простими речами це трохи лякає
мене не радують тварини чи квіти, лише діти свої виключно
іноді я погано реагую на дрібниці там фото лічильника чи якісь питання до мене
я менше спілкуюся з людьми це точно, думаю вони відчувають що мені все рівно або зайве це
Дуже дуже вумна• 24 апреля 2024
Ніколи не пекла паски і не буду) купити можна,якщо дуже хочеться
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Ответ дляТрахтибидох
до війни був сімейний відпочинок, діти їздили за кордон в табори 2 літа за війни
все
і ч в такому ж режимі

Ваше питання зараз мене зачепило дійсно. Адже я не дозволяю по суті нічого такого собі, немає потреби нецікаво вже й друзів дозвілля немає
Трахтибидох• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
все
і ч в такому ж режимі

Короче, вам есть над чем подумать. Пока вы что-то делаете, жизнь проходит мимо. Вы отдаете ресурс и никак его не восполняете.
Вы как робот, работаю чтобы заработать. Зарабатываю чтобы было больше денег.

Найдите колесо жизненного баланса, думаю вам будет интересно посмотреть где у вас пробелы.
Кастрюлька• 24 апреля 2024
Ничего не планирую, ни на что не собираю, ничего не учу, на все пофиг. Живу одним днём. Планировать и загоняться любила раньше, а теперь мне все равно. Могу помыть окна или не помыть под настроение. Паски пекла в 21 году последний раз больше никогда не буду
автор Мексиканочка • 24 апреля 2024
Дівчата, вдячна за поради, відсутність негативу. Добраніч, усім бобра
А вот недавно• 24 апреля 2024
А я в хлібопічці в цьому році зроблю паску. Все вже купила. Ніколи не готувала, але з такими цінами на паски, краще вже в хлібопічці. Ще і раніше вік був такий не до пасок. А тепер війна..весна а радості не має.
Фантазерша• 24 апреля 2024
Купіть в кулиничах
Цвірінь• 24 апреля 2024
Придумали себе проблем на ровном месте.
Нет организованности. Нужно нагружать мужа, а не себя.
Настасья Пицун• 24 апреля 2024
Ответ дляМексиканочка
Цікаве питання
він підтримує
Яка ви молодець. Мене захоплюють такі дівчата як ви! Що ви не сидите на місці а постійно вчитеся. Ви обовязково дійдете до своєї мети! Удачі вам в навчанні!
Мама Чели• 24 апреля 2024
Думала, що як завжди буду святкувати в сімейному колі, пекти ,роздавати паски дітям . Але мамі стало дуже погано, підозрювали цукор, але все ок з ним, після результатів МРТ головного мозку тепер назначена паліативка, пухлина в мозку неоперабельна, метастази, скільки їй Бог відвів ще часу жити знає лише він. Переїхала до неї колю ліки підтримуючі . Не до пасок і крашанок мені
Прикуси Язика• 24 апреля 2024
Ответ дляМама Чели
Ох, тримайтесь.