24 апреля в 11:51

Як або де отримати Глобал блю в Україні ?

Купляла товари в Польщі, виписали документи на відшкодування такс фрі.
Де можна отримати ці кошти ?
Зверталась в той магазин, де купувала, влни сказали, що вже не до них звертатись.
Наша взяла 24 апреля в 11:55
Вам на счёт должны прийти деньги
ПрипоРошенная 24 апреля в 12:01
Забивайте Глобал блю в Гугл і обирайте зручним вам спосіб на сайті в них. Туди треба відправити документи що вам видали при покупці і підписані митниками.
автор Анютины ласки 24 апреля в 12:02
Ответ дляПрипоРошенная
Забивайте Глобал блю в Гугл і обирайте зручним вам спосіб на сайті в них. Туди треба відправити документи що вам видали при покупці і підписані митниками.
Дякую, зараз спробую
автор Анютины ласки 24 апреля в 12:07
Ответ дляПрипоРошенная
Забивайте Глобал блю в Гугл і обирайте зручним вам спосіб на сайті в них. Туди треба відправити документи що вам видали при покупці і підписані митниками.
Додавати туди свій паспорт ?
ПрипоРошенная 24 апреля в 12:09
Ответ дляАнютины ласки
Додавати туди свій паспорт ?
Я не пам´ятаю вже, робила все як на сайті просили заповнити.
Точно брали паспорт в магазині для оформлення, а що на сайті писала - не згадаю.
ЯниЯ 24 апреля в 12:19
Сначала нужно печати на границе проставить, без них никто деньги не вернет. Потом конверты отправляете по адресу и деньги на карту зайдут
автор Анютины ласки 24 апреля в 12:20
Ответ дляЯниЯ
Сначала нужно печати на границе проставить, без них никто деньги не вернет. Потом конверты отправляете по адресу и деньги на карту зайдут
по якому адресу і де вказувати карту ?
ЯниЯ 24 апреля в 12:24
Ответ дляАнютины ласки
по якому адресу і де вказувати карту ?
Мне это все в магазинах заполняли. Но посмотрите там в конверте должны быть документы, которые нужно заполнить, ваши данные и номер карты. Отправлять нужно в Словакию.