Не против• 24 апреля 2024
Лоукости ryanair wizzair та зареєстревоаний багаж
щось я не можу розібратись, допоможіть плиз
якщо купити квитки базові найдешевші з ручною поклажею, аби потім купити ще зареєстрований багаж (бо треба два дешеві квитки та одна валіза на двох) - то десь окремо робиться типу як вже купиш квитки? бо на етапі купівлі квитків тариф з багажем рахує на кожного, а треба на одного...то заплуталась, підкажіть хто шарить
Не против
• 24 апреля 2024
Ответ дляЦвірінь
Так, потім окремо докупите
це ж в додатку з´явиться опція після купівлі квитків? аби в аеропорту то не вирішувати..
Не против
• 24 апреля 2024
Ответ дляПес Патрон
Таи галочки стоять,кому треба багаж а кому ні.
там, це де?
на етапі купівлі немає такої опції, додає по дефолту кожному
Цвірінь• 24 апреля 2024
Ответ дляНе против
Так. Із самого початку є опція, кому купувати, кому ні