100pudov• 10 декабря 2024

Що робиться із застосунком УЗ?

Вже як мінімум другий день все висить, неможливо купити квиток. Ні через застосунок, ні через сайт, ні через приват.
Квитки висять в системі, не найпопулярніші. І затик - не можу придбати. Пише тимчасовий збій і все.
ТихоЯ• 10 декабря 2024
Вдалося вчора після обіду придбати. Думаю, це повʼязано зі збільшенням бажаючих купити квитки на свята і підвищений попит, застосунок не витримує навантаження.
автор 100pudov • 10 декабря 2024
Дівчата, колега порадила і я раджу вам - раптом кому треба. Через чат-бот в телеграмі у мене все вийшло. На ті місця, які хотіла, на той поїзд.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 декабря 2024
Я теж вчора три години намагалась повернути квіток, це жах, а не додаток
автор 100pudov • 10 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Спробуйте через чат-бот в тг. Бачила там таку опцію
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 декабря 2024
Ответ для100pudov
Та вже ніби првернула, в чат боті теж не уиходило
Червона рута• 10 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Они там в додатке предлагают опрос,
Вот и оцените его соответствующе.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Они там в додатке предлагают опрос,
Вот и оцените его соответствующе.
І що це змінить?
Червона рута• 10 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І що це змінить?
Ну для чего-то они этот опрос добавляют. Будут дорабатывать.
Я взяла билет позавчера, всё норм.
mavika• 10 декабря 2024
В мене просто зірвались плани на відпустку і канікули дитини!
Зранку були квитки, але я не змогла їх купити через збій, і вони зникли просто на очах. Як тоді інші люди їх придбали???
автор 100pudov • 11 декабря 2024
Ответ дляmavika
Я два дні ловила квитки, похєрила роботу, вигрібла від начальства.
Але вдалося купити через телеграм бот. Вже думала, що доведеться їхати на вокзал в каси