Мальдивирую• 24 апреля 2024
Що можна пропити заспокійливого без призначення лікарем?
Дуже нервова, прям все мене дратує. Сама з собою вже не витримую. Поки в Україні,то хочу щось купити в аптеці заспокійливого. Валеріанку не пропонуйте,не бере.
Тумба-юмба• 24 апреля 2024
Психіатр або невролог, ще встигнете проконсультуватися. Не треба самолікування
Аноним_1857• 24 апреля 2024
Ответ дляКучМала
Автор. Йдіть до психіатра, він призначить АД
Вже кожен другий п´є АД і не факт, що він всім необхідний, а за побочки ніхто не думає
КучМала• 24 апреля 2024
Ответ дляАноним_1857
Ну то пийте травичку типу валеріянки або щось інше, яке немає доказової дії. І ходіть далі знервовані. Від нервів більше побічок і хвороб ніж від АД
Мальдивирую
• 24 апреля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Просто тримати себе в руках
Ну якби могла то не питала б тут поради.
Мальдивирую
• 24 апреля 2024
Ответ дляКучМала
Нерви з´їдають людину з середини.
Тому себе хвалю,що перший крок,то вже визнати проблему
БезникаяЯ• 24 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Спробуйте кроксен попити
Хороший, але дорогий. А головний інгредієнт саме шафран, на айхербі його замовила значно дешевше.
ГугелП@лАмался• 24 апреля 2024
Ответ дляМальдивирую
Лікі звісно простіше, але це не вихід
Бжоли-бандерівці• 24 апреля 2024
Ответ дляАноним_1857
Тоже читаю и удивляюсь, чуть что, рады стараться ад советовать всем
Ашолюдискажуть• 24 апреля 2024
Гидазепам можно, по 0.02 два раза в день, неделю.
Нервная система отдохнет.
Но это на время, нужно отдыхать больше, щадить нервы
Нервная система отдохнет.
Менее Более• 24 апреля 2024
Атаракс. Ще в Польщі призначили мені і сину, бо панічні атаки були. Вже майже 2 роки в Україні теж приймаю при нервах.
Коник-стрибунець• 24 апреля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А якої фірми екстракт шафрану, що ви замоаляли з айхербу?
Та як довго його пили?
Кроксен місяць потрібно пити і результати хорошв
Та як довго його пили?
БезникаяЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Та як довго його пили?
Мені теж сподобався кроксен, потім щось з айхербу купувала, а останній раз вже у нас знайшла.