25 апреля в 02:24

Підкажіть про шкоду телефона

Була місяць у відрядженні по роботі, на курсах, малий 1,5 був з чоловіком.І перед сном чоловік вмикав йому пісеньки на телефоні і так засинав, і той телефон лежав біля дитини.Я взагалі старалась телефона не давати.Підкажіть я дуже себе накрутила,може від такого щось бути погане,не дай Бог які пухлини, онкологія?
Тюрюнь_Тюнь 25 апреля в 02:25
Живіть спокійно своє життя
Аноним ФЕЯ 25 апреля в 02:27
А у вас вже скільки пухлин виросло від телефону?
Таке щось дурне вигадуєте....
3 1
Невгамовна Бу 25 апреля в 02:32
Успокойтесь. Но на всякий случай проведите беседу с мужем, чтобы он больше не клал телефон рядом с ребенком
Цибулька зла 25 апреля в 02:42
Роутеры чуть больше вреда приносят, но это и по соседям пройтись надо выключить
Поліцейський патруль 25 апреля в 02:57
Видео не про физическое здоровье, но всё же..

Тихомандражная 25 апреля в 03:06
Шапочка из фольги решит ваши проблемы!
2 1
Цикавенная 25 апреля в 07:09
Страшна штука той телефон. Дитина і розвестися може через нього.
Викиньте це лайно з хати.
Ollka 25 апреля в 07:42
Від ваших нервів через дрібниці хвороби більш ймовірні
Самоучка 25 апреля в 08:25
Ответ дляНевгамовна Бу
Успокойтесь. Но на всякий случай проведите беседу с мужем, чтобы он больше не клал телефон рядом с ребенком
чтобы вдруг НЕ ЧТО?
Невгамовна Бу 25 апреля в 11:04
Ответ дляСамоучка
чтобы вдруг НЕ ЧТО?
Чтобы избежать вредного воздействия на ребенка