Хвець-тець• 26 апреля 2024

Аджові Adjovi при мігренях - хтось колов? Будь ласка поділіться своїм досвідом

Неймовірно важко жити з постійними приступами…
Бутербродница• 26 апреля 2024
Ад пили?Мені трошки легше стало,приступи не такі часті.

автор Хвець-тець • 26 апреля 2024
Ответ дляБутербродница
Так, приймала майже 11 місяців. Змінювали дозу протягом цього періоду. Додавали бета блокатор.
Топірамат протипоказаний. Тому лікар запропонував переходити до лікування за допомогою Аджові.
В кого тако було• 26 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Я колола 2 раза, мне не помогло
Помогло увеличить дозу АД, приступы реже, но никуда не делись
Бутербродница• 26 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Ясно,я пила есцитам,1.5 року,приступи 2-3 в місяць.А до того було через день
Звожу з розуму• 26 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Де ви знайшли такого невропатолога. Мені попадаються, в кращому випадку, ті що кажуть -’ що ви там п´єте, триптани? Ну і пийте’ А в гіршому - ’то у вас мігрені від шиї’. Це при тому, що я кажу, що розпочалися ще років в 11 перші приступи.
автор Хвець-тець • 26 апреля 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я колола 2 раза, мне не помогло
Ми з різними дозами АД пробували протягом року.
Дуже хотілося б вірити, що Аджові допоможе.
автор Хвець-тець • 26 апреля 2024
Ответ дляБутербродница
У мене приступи від 10 на місяць. Плюс перестали зніматись триптанами. На даний момент допомагає лише золмітриптан-стає легше, повністю не допомагає.

автор Хвець-тець • 26 апреля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
В Україні у мене також такий невропатолог був..більш того - вона взагалі казала приймати -600-800мг ібупрофена в один прийом.
Й для неї триптани по 10-15 пігулок на місяць не були проблемою.
Новий невропатолог дякувати Богу адекватний. Намагається допомогти)
Бутербродница• 26 апреля 2024
Ответ дляХвець-тець
Мені також триптани не допомогають,спрей золмігрен допомогає тільки,5 мг доза