Нотаріус у Києві

Порадьте толкового нотаріуса у Києві, щоб міг порадити , що і як краще зробити і що для цього треба. Щоб прийти і зробити. Щось я попадаю на якихось, ніби не дуже обізнаних.
Потішаюся 26 апреля в 21:45
Мироник Оксана Вікторівна, м.Київ, 01004, вул. Червоноармійська, 43, к. 5
автор ЯсноВидящая 26 апреля в 21:45
Ответ дляПотішаюся
Мироник Оксана Вікторівна, м.Київ, 01004, вул. Червоноармійська, 43, к. 5
Звертались до неї?
Потішаюся 26 апреля в 21:45
Ответ дляЯсноВидящая
Звертались до неї?
Працювала з нею.
автор ЯсноВидящая 26 апреля в 21:45
Ответ дляПотішаюся
Працювала з нею.
Дякую!
Ms. Скромность 26 апреля в 23:03
Майорова Ала Володимирівна вул. Січових Стрільців 57. Давно працює, багато чого з нею робили. Толкова
автор ЯсноВидящая 27 апреля в 00:01
Ответ дляMs. Скромность
Майорова Ала Володимирівна вул. Січових Стрільців 57. Давно працює, багато чого з нею робили. Толкова
Дуже дякую!