Изменено 27 апреля в 05:29

Яркий крашей дитячий горшок для хлопчика?

На колір не дивіться
Цікавить форма, щоб пісяв в горщик а не на підлогу
Ікеа або чіко
Розглядаю різні варіанти, було б ідеально щоб з кришкою був та використовувався як сходинка
Гжегож Бженчишчикевич 27 апреля в 05:42
1) в нас такий у хлопчика вже 2 роки, багато читала про цю модель що дітям він дуже подобається і діти самі починають ходити на горщик, так і є) то якась чудо модель, вдячна советчіцям що його порадили
Безлім на все 27 апреля в 05:44
В мене- перший. Зручно виливати зі зйомної зеленої кришки, щоб не тягнути весь горщік. Але в цьому і мінус. Під цією кришкою завжди збирається бруд ( сеча), важче мити, ніж цільнолитий горщик. Я би вибрала в наступний раз- цільнолитий чисто з зору гігієни. По зручності для сидіння для дитини- супер, високі передній та задній бортики.
Рожевий горщік- самий звичайний, не бачу сенсу переплачувати за назву ’чико’.
Безлім на все 27 апреля в 05:49
Пысы- купите ступеньку, если она вам нужна. Не нужно горшок использовать для этого. Ребенок должен быть приучен, что горшок- это писять, а не тягать его по дому, используя как подставку.
Белая и пушистая 27 апреля в 06:00
Горшок-стульчик по съемной ёмкостью считаю лучшим и самым физиологичным! Крышка вообще бесполезная штука. Было три горшка.
Пишна молодиця 27 апреля в 06:01
Був ікеа як на 1 фото все добре і зручно як дитині так і дорослому вилити з чаші, помити, потім іх підставку купили і круг на унітаз
ТаЕщеОптимистка 27 апреля в 06:15
Автор!!! Перелопатив миллион отзывов, смею рекомендовать горшок Ок Baby Pasha. Он лучший! Мой тоже писял на пол и сменили, наверное, горшков 5-7. Паша лучший.
Гарачий Чокалад 27 апреля в 06:27
Горшок як сходинка?
Анонимушка 27 апреля в 06:31
У нас другий варіант купляли хлопцю. Але і дочка на нього гарно кілька років ходила.
КарамбОлька 27 апреля в 06:53
Ответ дляПишна молодиця
Був ікеа як на 1 фото все добре і зручно як дитині так і дорослому вилити з чаші, помити, потім іх підставку купили і круг на унітаз
І у нас повний набір був, найкраща модель для дитини
Крайня невістка 27 апреля в 07:00
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор!!! Перелопатив миллион отзывов, смею рекомендовать горшок Ок Baby Pasha. Он лучший! Мой тоже писял на пол и сменили, наверное, горшков 5-7. Паша лучший.
Поддерживаю. Очень удобная модель и вместительный. Идеальный
Неваляшкина 27 апреля в 07:01
Ответ дляКрайня невістка
Поддерживаю. Очень удобная модель и вместительный. Идеальный
вместительный…
Ленивица-красавица 27 апреля в 07:10
А у нас не было горшков. Сразу на унитаз с чиковской накладкой. Правда, у нас девочка. Может мальчики не могут так)
Как нефиг делать 27 апреля в 07:39
Автор, в мене обидва горщика є, хлопчик. По зручності вони однакові. І там і там не пісяє через верх. Ікеєвський функціональніший, бо можна зняти і помити середину, але коли дитина непосидюча, воно трошки рухається при сидінні.
Впораюсь зі всим 27 апреля в 08:50
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор!!! Перелопатив миллион отзывов, смею рекомендовать горшок Ок Baby Pasha. Он лучший! Мой тоже писял на пол и сменили, наверное, горшков 5-7. Паша лучший.
Теж був ось такий в сина
Фрикаделька 27 апреля в 09:21
Після багатьох варіантів син нарешті всівся на горшок Чіко, схожий на фото 2
автор Страхованная 27 апреля в 10:04
Ответ дляВпораюсь зі всим
Теж був ось такий в сина
Дякую
Вже замовила саме такий