У дитини немає співчуття до мами

Дитині 9. Розвивається нормально, гарно навчається, має здібності до малювання, танців. Має друзів. Але до мами відношення як до людини, що обслуговує дитину. Така у неї була й відповідь на питання навіщо дитині мама, хто така сама. Вже потім, коли побачила, що мама засмутилася і брат за свою сказав, що це та людина яка любить його і він любить її, сказала " ну так, щоб любити". Але це було не щиро, як соціально очікувана відповідь.
Тварин також дуже любить .
Це мама якісь помилки в вихованні робить, чи у дитини є якісь відхилення?
4 3
So_so 27 апреля в 11:09
А папа как относится к маме?
Ніколи не збрешу 27 апреля в 11:10
Ой, відстаньте від дитини. Любить він вас!
автор Хата на мати 27 апреля в 11:10
Папа кинув майже відразу після народження
2 2
Альфред Шнитке 27 апреля в 11:10
Нарцицизм
3 2
So_so 27 апреля в 11:11
И причем тут сочувствие? Это если Вы палец порезали, а он смеётся, то нет сочувствия.
А если Вы в позиции мама-жертва, то может воспринимать как обслугу.
автор Хата на мати 27 апреля в 11:12
Ответ дляSo_so
И причем тут сочувствие? Это если Вы палец порезали, а он смеётся, то нет сочувствия.
А если Вы в позиции мама-жертва, то может воспринимать как обслугу.
Ну так, якщо мамі щось погано, може засміятися.
Пишущаяся 27 апреля в 11:13
Це могла бути просто невдала розмова і дитина в невдалому настрої. А ви зачіпилися і роздуваєте з мухи слона.
Зоя Жорівна 27 апреля в 11:13
Це не відхилення. Цінить його справжні думки. Тому що йому «правильну» відповідь нав´язали, тепер свої щирі думки він триматиме при собі. І в якомусь сенсі мати - це таки обслуга.
So_so 27 апреля в 11:14
Ответ дляХата на мати
Ну так, якщо мамі щось погано, може засміятися.
Сложно судить насколько Вы объективны, можете с психологом проконсультироваться.
Но нет ли у Вас завышенных ожиданий от ребенка и обид на него? Именно в такой ситуации мама склонна надумывать на ребенка.
автор Хата на мати 27 апреля в 11:14
Ответ дляПишущаяся
Це могла бути просто невдала розмова і дитина в невдалому настрої. А ви зачіпилися і роздуваєте з мухи слона.
Це просто один з прикладів. Інакше б я не й не звернула увагу.
Пургену мне 27 апреля в 11:14
Ответ дляХата на мати
Ну так, якщо мамі щось погано, може засміятися.
Это цветочки, дальше хуже будет....
So_so 27 апреля в 11:15
Ответ дляЗоя Жорівна
Це не відхилення. Цінить його справжні думки. Тому що йому «правильну» відповідь нав´язали, тепер свої щирі думки він триматиме при собі. І в якомусь сенсі мати - це таки обслуга.
Надо свою спросить, думаю, она может ответить, что мама нужна чтобы готовить ей еду, ходить в магазин)
Фуліганка 27 апреля в 11:15
А братові, який сказав про любов, скільки років? Діти можуть не любити батьків, як і батьки дітей. Можливо, проблема у вас, а можливо, у дитині, ви ж поряд, вам видніше.
автор Хата на мати 27 апреля в 11:17
Ответ дляФуліганка
А братові, який сказав про любов, скільки років? Діти можуть не любити батьків, як і батьки дітей. Можливо, проблема у вас, а можливо, у дитині, ви ж поряд, вам видніше.
З братом однолітки. Це не рідний брат.
Можливо то тому, що я сама не дуже тактильна і у нас не склалося якогось зв´язку (
Ай, може я дійсно накрутила себе
Зоя Жорівна 27 апреля в 11:18
Ответ дляХата на мати
Папа кинув майже відразу після народження
Син знецінює вас за це. Просто спостерігайте.
Конотопська відьма 27 апреля в 11:24
Простите,но сын не пилюля от скорби,не муж и не клоун вам.это отдельная личность.займитесь собой,иначе будет 2 искалеченных судьбы,ваша и сына
2 1
Конотопська відьма 27 апреля в 11:25
Ответ дляЗоя Жорівна
Син знецінює вас за це. Просто спостерігайте.
Никто ее не обесценивает.это мелкий ребенок,который себя скорее виноватым чувствовать будет,чем маму
Зоя Жорівна 27 апреля в 11:29
Ответ дляКонотопська відьма
Никто ее не обесценивает.это мелкий ребенок,который себя скорее виноватым чувствовать будет,чем маму
Ви не можете цього знати. 9 років свідомий вік, в нього свої власні міркування щодо відсутності тата.
Фуліганка 27 апреля в 11:30
Ответ дляХата на мати
З братом однолітки. Це не рідний брат.
Можливо то тому, що я сама не дуже тактильна і у нас не склалося якогось зв´язку (
Ай, може я дійсно накрутила себе
Може, він просто прагматик. Перерахував відразу, яка від вас реальна практична користь в господарстві.
автор Хата на мати 27 апреля в 11:30
Ответ дляФуліганка
Може, він просто прагматик. Перерахував відразу, яка від вас реальна практична користь в господарстві.
Все може бути))
Зоя Жорівна 27 апреля в 11:32
Авторе, ще таке: хто і навіщо такі питання ставить «навіщо дитині мама». Це мама обрала дитину народити, відповідно й взяла на себе обов´язки. Не етичне питання.
Латексне альтер ЕГО 27 апреля в 11:32
Ответ дляЗоя Жорівна
Син знецінює вас за це. Просто спостерігайте.
У автора вроде дочь
Телепузик 27 апреля в 11:33
Не установлены границы. Воспринимает маму как часть себя. Не понимает, что это отдельный человек. Вы же не испытываете любовь к своей руке или ноге. Вот и ребенок так к вам относится. Нужны границы и дистанция.
к.Буланова 27 апреля в 11:41
Ответ дляЗоя Жорівна
Син знецінює вас за це. Просто спостерігайте.
Мовп ж про дівчинку - доньку
Вилосипедниця 27 апреля в 12:14
Ответ дляХата на мати
Це просто один з прикладів. Інакше б я не й не звернула увагу.
Я бы обратилась к психологу, чтобы не запускать возможную проблему.
Ростки жимолости 27 апреля в 12:17
Мне кажется это такое воспитание, отношение в семье...Я не представляю, чтоб дочка смеялась, когда мне плохо... Я всегда жалею, поддерживаю, заступаюсь, очень часто обнимаю, целую и она ко мне так же относится.
Зоя Жорівна 27 апреля в 12:31
Ответ дляк.Буланова
Мовп ж про дівчинку - доньку
Тим більше це відноситься.
автор Хата на мати 27 апреля в 12:49
Ответ дляк.Буланова
Мовп ж про дівчинку - доньку
Так про доньку