Дитина з психічними проблемами в звичайному садочку.

Середня група, дітям по 5 років.
З березня в садочку дитина яка має проблеми з поведінкою, вона майже не розмовляє, іноді агресивна.
Вихователь в нас один, цілий день, няня на 3 групи. В групі 27 дітей, постійно ходить 18-20.
Дитина не в стані бути в колективі, вона декілька разів просто тікала з садочка, кидається іжою, може вкусити, вона не спить на тихому часі, кричить, плаче, з дітьми взагалі не комунікує, да й діти бояться дитину, бо не зрозуміло що від неї очікувати.
Всі всі просто замучені. Діти, вихователі і батьки. Діти відмовляються ходити в садок, вихователь з побитими ногами, бо дитина постійно її буцає ногами.
В директора були, вона ні перевести, ні виключити дитину з садка не може.
Розмовляла з мамою, мама каже що з дитиною все ок, ні на які комісії вона ходити не буде.
Я взагалі не знаю як дозволили такій дитині ходити до звичайного садочку, якщо їй потрібен спеціальний садок з маленькою кількість дітей.
Що ми як, батьки, можемо зробити і як вплинути на ситуацію?
В кого був досвід
Коко На Страже 27 апреля в 11:16
Автор, обратитесь к юристу. Сочувствую вам
Міні-бікіні 27 апреля в 11:16
Пишеться колективне звернення до завідуючої, управління освіти, вашу групу мають зробити інклюзивною.
Коник-стрибунець 27 апреля в 11:17
Может коллективное письмо жалоба во всевозможные инстанции?
дамаАмстердама 27 апреля в 11:17
Такі діти проходять комісію(ІРЦ) і їх переводять в інклюзивні групи з асистентом вихователя, що відповідає за таких діток. Моя донька якраз ходила в таку групу. Дітей в групі по списку було десь 17-18, ходила 10-12, а інколи ще менше.
Життє Бентежне 27 апреля в 11:17
Співчуваю.
В мене сусіди з неконтрольованою дитиною. Вона щодня його водить в звичайний садочок і я не уявляю що там робиться
Госпожа Белладонна 27 апреля в 11:17
В нас було таке в першому класі.Потерпіли вересень і 30 батьки піднялися,прийшов директор з психологом.Щось там складали і відправили до психіатра за заключенням.Після того батьки забрали,десь подалися в інший заклад.
Настасья Пицун 27 апреля в 11:19
Очень как то странно, что ваш директор не знает, что делать. Вам правильно посоветовали, пишите коллективно везде
дамаАмстердама 27 апреля в 11:20
І в школі у друзів був схожий випадок. Теж не могли перевести дитину, ніякі колективні заяви не допомагали. Мама хлопчика наполягала на тому, що з ним все ок. Але говорили, що він на якихось препаратах постійно (чи правда, не знаю). Батьки його забрали і перевели тільки в кінці третього класу.
автор 100pudov 27 апреля в 11:22
Ответ дляМіні-бікіні
Пишеться колективне звернення до завідуючої, управління освіти, вашу групу мають зробити інклюзивною.
Директор сказав, що інклюзивною група може бути тоді, коли в дитини є діагноз, який потребує інклюзіі
В квітні логопед і психолог робили огляд дітей в садку, мамі дали направлення на консультацію але ж вона не піде нікуди. Бо моїй дитині теж дали направлення на консультацію з логопедом, так як не вимовляє звуків.
Сметчица 27 апреля в 11:22
Позвоните/сходите в районо, узнайте как надавить на родителей что бы прошли комиссию и им назначили помощника воспитателя. Он будет следить в первую очередь за одним этим ребенком.
Твоя космішна 27 апреля в 11:22
Ответ дляМіні-бікіні
Пишеться колективне звернення до завідуючої, управління освіти, вашу групу мають зробити інклюзивною.
Щоб групу зробили інклюзивною, повинен бути медичний висновок у дитини.
Сметчица 27 апреля в 11:23
Ответ для100pudov
Директор сказав, що інклюзивною група може бути тоді, коли в дитини є діагноз, який потребує інклюзіі
В квітні логопед і психолог робили огляд дітей в садку, мамі дали направлення на консультацію але ж вона не піде нікуди. Бо моїй дитині теж дали направлення на консультацію з логопедом, так як не вимовляє звуків.
Узнайте в соц службе еще.
Обращеница 27 апреля в 11:24
Зараз вас тут обгадять. Приєднуюсь до першого коментаря. І краще колективно, хай керуюча чухається. А то взяла взятку і спихнула проблему на вас.
Скажіть що звернетесь в відділ освіти.
автор 100pudov 27 апреля в 11:25
Ответ дляОбращеница
Зараз вас тут обгадять. Приєднуюсь до першого коментаря. І краще колективно, хай керуюча чухається. А то взяла взятку і спихнула проблему на вас.
Скажіть що звернетесь в відділ освіти.
До чого тут взятка, якщо в садок потрапляєш по черзі.
Українська зірочка 27 апреля в 11:25
Дитина має бути з асистентом вихователя. Пишіть заяву директору садочка і питання буде вирішене
Коко На Страже 27 апреля в 11:26
У соседей сын неуправляемый, с задержкой развития, агрессивный.
Ходил в специальный садик, там не понравилось, никто с ним не занимался. Сейчас с ним дома занимается преподаватель, гуляет с ним на улице, немного есть результат.
Сначала родители хотели этого ребенка отдать в обычный частный садик, но пришлось быстро забрать
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 27 апреля в 11:27
Ответ дляОбращеница
Зараз вас тут обгадять. Приєднуюсь до першого коментаря. І краще колективно, хай керуюча чухається. А то взяла взятку і спихнула проблему на вас.
Скажіть що звернетесь в відділ освіти.
У таких дітей прав набагато більше
автор 100pudov 27 апреля в 11:28
Ответ дляУкраїнська зірочка
Дитина має бути з асистентом вихователя. Пишіть заяву директору садочка і питання буде вирішене
А асистента хто оплатить і на якій пвдставі, якщо дитина по документам здорова
Мандолина Бу 27 апреля в 11:35
У дочки теж був хлопчик з подібними вадами. Вихователь казала, що в групі може бути дві подібні дитини. Мама теж не парилась. Але вона робить для своєї дитини дуже погано. Треба пройти комісію і отримати направлення в спеціальну групу. Там мало дітей( до 8 дітей). В групі є вихователь, якій вже знає як поводитись з такими дітьми. І є психолог, який щодня з ними займається. В таких групах цим дітям значно краще. Вони краще підготовляться до школи. Ця мама просто не розуміє і має якісь стереотипи. Вам може треба зібратися декілька осіб і поговорити з нею.
В ці групи ще й непросто попасти, бо бажаючих більше чим місць. Чим раніше звернутися, тим більше шансів туди попасти.
Я дочку перевела в спец. садочок, але в логопедичну групу. Це небо і земля в порівнянні зі звичайним садочком.
Оце фіфа 27 апреля в 11:36
Ничего они не сделают у меня мама из-за таких детей ушла с работы , так как хочется с нормальными работать , а из-за одного , двух неадекватных страдает вся группа .
Капуста Маша 27 апреля в 11:38
У нас в 1 класі була така дитина, ще і мама алкоголічка. Це просто десять. Ми мучились до кінця 2 класу. Потім врешті решт якимось чином вмовили маму пройти всі обстеження і забрати дитину на домашнє навчання на 2 роки. Зараз 5 клас і хлопчик ходить в школу, знову страждає весь клас, але я сина перевела в іншу школу.
автор 100pudov 27 апреля в 11:42
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
У таких дітей прав набагато більше
Тобто більше? У всіх однакові права.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв 27 апреля в 11:45
Ответ для100pudov
Тобто більше? У всіх однакові права.
А ви спробуйте щось зробити, нормальні діти змушені терпіти побої, крики, а з таеим нічого не зробиш, навіть мамі не можна сказати, бо вона визове тб, дійде до президента, що ви її бубі робите зауваження, коли він виймає очі вашій дитині. Не мають нормальні діти ніяких прав, а от таким дітям дозволено все
Міні-бікіні 27 апреля в 11:49
Ответ дляТвоя космішна
Щоб групу зробили інклюзивною, повинен бути медичний висновок у дитини.
Як результат розгляду заяви завідуюча повинна ініціювати засідання комісії, яка надасть свій висновок.
Міні-бікіні 27 апреля в 11:55
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А ви спробуйте щось зробити, нормальні діти змушені терпіти побої, крики, а з таеим нічого не зробиш, навіть мамі не можна сказати, бо вона визове тб, дійде до президента, що ви її бубі робите зауваження, коли він виймає очі вашій дитині. Не мають нормальні діти ніяких прав, а от таким дітям дозволено все
Неправда, в школі в паралельному класі з таким хлопчиком батьки писали заяви, не знаю про діагнози і комісії, але знаю як результат, що з дитиною почала ходити на уроки бабуся, він був дуже агресивний, його навіть вчителька боялася. Але батьки добилися, що хтось з родини з ним ходить на уроки.
Губка Боб 27 апреля в 11:58
Ответ дляТвоя космішна
Щоб групу зробили інклюзивною, повинен бути медичний висновок у дитини.
Не медичний висновок, а рекомендації ІРЦ і заява від мами
Губка Боб 27 апреля в 12:02
Пишіть колективну заяву до зав.садочка і потім з відповіддю ще одну в районо . Примусити обстежити дитину ніхто не має права , лише в судовому порядку і мають бути вагомі підстави, але таким чином хоча би по впливають на батьків розмовами і можливо щось зміниться
автор 100pudov 27 апреля в 12:03
Ответ дляГубка Боб
Не медичний висновок, а рекомендації ІРЦ і заява від мами
Ну так мама не хоче цим займатися
Мексиканочка 27 апреля в 12:08
У нас такой мальчик был в школе. Тоже так замучались все, все уроки срывались, по сути учились дома, т к не давал возможности это делать в школе. Вот это все описали коллективно, было несколько собраний, были ещё и защитники типа не ломать ребенку судьбу и тд. В итоге все это прошли, есть механизм, но точно не подскажу, я не была в родкоме, а всем занимался он. Или делаете инициативную группу, кто имеет возможность этим заниматься. Мальчика перевели, у него была своя индивидуальная программа, он мог приходить и на уроки , когда у него самочувствие позволяло. Приходил на экскурсии класса. В итоге сама его мама, которая сначала была в ужасе, что ребенка чуть ли не уничтожают, осталась довольна всем этим, сама стала спокойнее, вобщем все выдохнули
Бабуся мороз 27 апреля в 12:22
У нас був теж хлопчик подібний, але він був без взуття, брудний, весь день плакав без перестану. Вихователь взагалі не могла займатися іншими дітьми, так як він постійно був у неї на руках. Одяг йому ми знайшли, взуття теж. Потім директор зібрала нараду в садочку, запросивши його батьків. Додали психолога на іншу зустріч, так як перша не принесла результату. Потім долучили спеціалістів по правам дітей, які ходили оглядати квартиру і умови. Хлопчика з садочка забрали. Головне знати правильні дії.
Ви можете теж написати колективне звернення до директора або відразу в РУО, якщо директор не в силі вирішити питання. Тобто, директору потрібна допомога в колективному зверненні. Поспілкуйтеся як буде нормально директору, щоб і не отримала догану через непослідовність дій. Потім комісія і тд. Якщо садочок не має інклюзивних направлень, то переведуть дитину до іншого садка. В будь-якому випадку, має бути колективне звернення по щаблях які контролюють садочки, а потім сімʼю.