Почему в таро каждый раз показывает разные сигнификаторы?

Рогнеда Карповна 27 апреля в 16:52
Бо то брехня
Мало кто умеет действительно правильно читать эти карты
3 2
Мелочунь 27 апреля в 16:56
Потому что есть теория вероятности. С определённой долей вероятности выпадет любая карта) вы верите картинкам?
Мішечок щастя 27 апреля в 17:00
Я в таро не спец, но разве не вы сами выбираете сигнификатор?
Типа дурень, эт ребенок или не особо опытный человек, а маг, эт духовно развитая личность
Tammy21 27 апреля в 17:07
Тому що ви працюєте з нерозумними тарологами)
Огірок та Помідорчик 27 апреля в 17:10
Таро не показують сигніфікатор. Сигніфікатор це візуальне уособлення людини або події, на яку буде робитися розкид. Якщо питання вагітності, то сигніфікатор буде Імператриця.
Tammy21 27 апреля в 17:10
Ответ дляМішечок щастя
Я в таро не спец, но разве не вы сами выбираете сигнификатор?
Типа дурень, эт ребенок или не особо опытный человек, а маг, эт духовно развитая личность
Там різні системи. Дехто по кольору волосся, знаку зодіака обирає. Дехто наобум тягне чи вираховує нумерологією і т.д.Пс.Маг -- гіперактивна, самовпевнена зазнайка)
Таро Христина 27 апреля в 17:12
Ответ дляTammy21
Там різні системи. Дехто по кольору волосся, знаку зодіака обирає. Дехто наобум тягне чи вираховує нумерологією і т.д.Пс.Маг -- гіперактивна, самовпевнена зазнайка)
Це тіньовий аспект. Основний сигніфікатор тут буде акт творіння. Перший аркан. Питання навчання, бізнесу, саморозвитку, тренінгів.
Мішечок щастя 27 апреля в 17:13
Ответ дляTammy21
Там різні системи. Дехто по кольору волосся, знаку зодіака обирає. Дехто наобум тягне чи вираховує нумерологією і т.д.Пс.Маг -- гіперактивна, самовпевнена зазнайка)
Как вы в этом во всем разбираетесь?)
Tammy21 27 апреля в 17:17
Ответ дляМішечок щастя
Как вы в этом во всем разбираетесь?)
Був заказ на кілька персональних колод Таро, от я і почитала ’трошки’) Там цікаво, якщо дивитися через призму міфології та історії. Такий собі середньовічний устрій в мініатюрі.
Tammy21 27 апреля в 17:21
Ответ дляТаро Христина
Це тіньовий аспект. Основний сигніфікатор тут буде акт творіння. Перший аркан. Питання навчання, бізнесу, саморозвитку, тренінгів.
Боюся, те, що я написала, для мене не було тіньовим аспектом) А так все вірно -- гроші, дії, інтелект.діяльність.
Таро Христина 27 апреля в 17:24
Не тягніть сигніфікатор, а обирайте відповідно до проблеми. Навчання, бізнес, саморозвиток підійде Маг бо його основне значення самореалізація. Якщо Маг ваш аркан аркан народження або тіньовий аркан, то з вас вийде добрий викладач, вчитель, бізнесмен (купівля - перепродаж, торгівля цінними паперами, аукціоніст, власник антикварної крамниці), лікар тощо.
Мішечок щастя 27 апреля в 17:46
Ответ дляTammy21
Був заказ на кілька персональних колод Таро, от я і почитала ’трошки’) Там цікаво, якщо дивитися через призму міфології та історії. Такий собі середньовічний устрій в мініатюрі.
А на каком ресурсе читали?
Tammy21 27 апреля в 17:48
Ответ дляМішечок щастя
А на каком ресурсе читали?
Я книжки читала та на Ютюб дивилася усіх хто попадався)
Мішечок щастя 27 апреля в 17:50
Ответ дляTammy21
Я книжки читала та на Ютюб дивилася усіх хто попадався)
Поняла, спасибо за ответ
Джавеліна 27 апреля в 18:07
Ніколи не використовую старші аркани у якості сигніфікаторів.
Вони дуже важливі у будь-якому розкладі.
Обираю серед пажів, лицарів, королев та королів.
Так, для мене важлива прив´язка до віку, знаку зодіаку клієнта.
Тому завжди прошу дату народження.

Кожен досвідчений таролог має свої, йому притаманні, особливості у розкладах.

Поважаю своїх колег.

І якщо клієнт знаходить ’свого’ комфортного таролога, то йому однаково, як той обирає сигніфікатор. Головне- чіткі передбачення, відповідь по суті питання і дієві поради.