Викачую яйцями• 20 мая 2024

Доброго дня, пробачте що вношу свою проблему, але хочу порадитись з Вами

Проживаю на Західній , маю невеличку пекарню, важко але працюю, попит є. Наданий час настала проблема з кадрами, одні виїхали інші ( хлопці) бояться йти ( я це добре розумію ) і все впало на плечі мені . Я вже так втомилась, ще й світло почали виключати, в основному працюю вночі, вдень лягти кімарнути часу не має. Думаю може не рвати шкіру , виїхати з донькою і пробувати закордоном себе прилаштувати , роботи не боюсь жодної, може вдасться щось відкрити там?
Результат:
вже голосів: 173
87 (50.29%) Залишитись і ще терпіти
86 (49.71%) Виїхати і пробувати закордоном
Ошеламиссимо• 20 мая 2024
Така сама ситуація центральна Україна,немає людей,тягну поки ,бо тут краще ніж там повірте
Садоводница• 20 мая 2024
А потом что, все снова по новой начинать? У вас 9 жизней?
Ошеламиссимо• 20 мая 2024
Немає людей ,тобто робочих рук ,сама все
Сапай вазони• 20 мая 2024
Звичайно виїжджайте, з професією пекаря ви без проблем знайдете роботу навіть з мінімальним рівнем мови
автор Викачую яйцями • 20 мая 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Майже так, помити посуд є кому, а пекарів не має
Черговий по кухні• 20 мая 2024
знайшли де спитати
БоВжеВільна• 20 мая 2024
Робіть що хочете

Життя ж ваше
Білка в колесі• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Странно, что спрос есть, а пекарей нет. Т е те, кто покупает ходят не боятся, а пекари прячутся....
Садоводница• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
В центр занятости дайте заявку
автор Викачую яйцями • 20 мая 2024
Ответ дляСадоводница
Мені вже 40 років, тому і думаю поки ще маю сили і терпіння , закордоном все почати з початку , поки ще час є, щоб не залишитись тут як на розбитому кориті
Білка в колесі• 20 мая 2024
Автор, а у ваших пекарей хоть 1000 грн в день есть?
Тоскующая• 20 мая 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ну как сказать кто уехал там не плачет
автор Викачую яйцями • 20 мая 2024
Ответ дляБілка в колесі
Так
Садоводница• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ну дело ваше. Я уже начинала с 0 все в 37, потому в 41 решила остаться дома жить в реалиях. Тоже не хватает рабочих рук. Но у меня не постоянка занятость. А это еще сложнее с людьми
Черговий по кухні• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
поки ви не спробуєте там, ви не зрозумієте як краще.
Пищалка• 20 мая 2024
Автор, тоже самое : раб сила папа мама дядя по 65
Все на себе(
автор Викачую яйцями • 20 мая 2024
Ответ дляСадоводница
В центр занятости дайте заявку
Давала, приходять , а толку нуль. Мабуть буду йти в технікуми і пробувати зі студентів щось ліпити
Will_Be...• 20 мая 2024
А я смотрю, у работодателей плохо не с людьми, а с желанием платить. Вон, в моем городе ищут фасовщика. Зп - 8 500, при этом, они не рассматривают на вакансию людей, ниже, чем с незаконченным высшим.
Allein74999• 20 мая 2024
Странно, что нет людей. Наоборот многие сейчас хотят сменить работу, потому что своя перестала приносить заработок, а идти некуда. Разве что в Аврору.
Дівка в намисті• 20 мая 2024
Я б спробувала, адже повернутися завжди встигнете.
Allein74999• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Реально правда. У меня щаз на работе так «сложные времена, посидите на минималке, это надо пережить». А поднимут тариф за свет и я, с эл отоплением с осени, могу эту минималку себе ток в ж… затолкать.
ЯниЯ• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Абсолютно нормальна практика брати з навчальних закладів
Доктор Хаос• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Треба спробувати. Я розумію Вас, як це працювати, коли не вистачає співробітників.
КАПСЛОЧНИЦА• 20 мая 2024
Доведеться брати юних хлопців і навчати. Багато хто відсіється,те-се,але і знайдете. Просто шо вчити треба,а це не легко
Will_Be...• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
А что Вы платите людям за смену, или в месяц, или, от выработки, сколько получают?
автор Викачую яйцями • 20 мая 2024
Ответ дляДівка в намисті
Що мене ще тут тримає, тому що я маю обв’язок , кожен день випічка йде для ресторанів, кафе, також крамнички і це мої постійні клієнти .
Доктор Хаос• 20 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ні, не треба. Ви витрачатитиме свій час на навчання, не всі будуть готові і це буде впливати на якість. Не марнуйте час, повернутись завжди зможете. А так, за кордоном, отримаєте новий досвід, який може стати у нагоді й дома.
Tammy21• 20 мая 2024
Вам треба скласти детальний бізнес план. До цього проконсультуватися з місцевими податковими консультантами, юристами, узнати які саме умови для відкриття пекарні в конкретній країні. Все добре прорахувати, закласти подушку безпеки, чесно собі відповісти на які компроміси ви готові піти, якщо з першого разу не вийде. До всього цього усі роздуми -- лише фантазія.
Доктор Хаос• 20 мая 2024
Ответ дляWill_Be...
Ну, нічого, всі будуть за вашим прикладом іноземців на сумнівних сайтах розводити.
Задолбулька• 20 мая 2024
А ви саме чоловіків шукаєте ?