27 апреля в 22:36

Дівчата після 35 які у вас хоббі? що вас відновлює, надихає?

Що заспокоює врешті решт і що робить вас щасливими ? Якось в свої 37 рочків не маю особливих хоббі
Люблю дивитись інтерв’ю з цікавими людьми , спорт , трохи під забила пару місяців , але зараз відновлюю заняття фітнесом
2 1
Конотопська відьма 27 апреля в 22:36
Алкоголь, рисование, общение
verschwommenheit 27 апреля в 22:37
у меня только одно хобби
Лялька в колисці 27 апреля в 22:37
Пишу книги, собираю коллекцию, периодически провожу выставки. Учусь играть на укулеле.
ПростоБелка 27 апреля в 22:37
Парфюмерія і квіточки
Нульовий сантиметр 27 апреля в 22:38
Теннис , флирт , работа
ГонУрова дівка 27 апреля в 22:39
43 роки. Подорожі, книжки, кіно, спілкування з друзями, вино, смачна їжа, секс, інтелектуальні ігри
Несу добро людям 27 апреля в 22:39
Подорожі, активний відпочинок , настільні ігри
автор Для драки 27 апреля в 22:40
Ответ дляverschwommenheit
у меня только одно хобби
Яке?
автор Для драки 27 апреля в 22:41
Ответ дляГонУрова дівка
43 роки. Подорожі, книжки, кіно, спілкування з друзями, вино, смачна їжа, секс, інтелектуальні ігри
Які ігри любите ?
Дайте подумать 27 апреля в 22:43
Никаких
ЧукИГеки 27 апреля в 22:43
Полно хобби, никогда не бывает скучно
Вечно засиживаюсь, когда уже рассвет за окном
Вредняжка 27 апреля в 22:48
Кактусы, суккуленты, цветы домашние, розы, Садоводство . Поездки везде. Сериалы, фильмы, видео на английском и втором языке. Йога
Хлеб пеку на закваске, раньше печь не любила. Но хобби нельзя выбрать, оно само захватывает
Riesling 27 апреля в 22:45
Алкоголь и мужики
Ну в перерывах Ницше почитываю
7 2 1
Я шалунья 27 апреля в 22:47
Тренажерный зал, рисую настольную игру, читаю научпоп, прохожу разные курсы, ролики
Анна-6444 27 апреля в 22:50
Кулинария
ЯспАкойнаЯ 27 апреля в 22:51
Відкрила для себе подорожі вихідного дня (частіше це субота) і пілатес (у неділю) і все, з понеділка я із натхненням їду на роботу
Українська зірочка 27 апреля в 22:52
Такі як і 10 чи 15 років тому-подорожі, походи, фрідайвінг, хайкінг, комп.ігри, малювання
Дайте подуться 27 апреля в 22:52
Сериалы, делаю вкусняшки, ем вкусняшки)) Раньше рисовала, думаю может нарисовать картину.. Хотела что-то в пастельных тонах на кухонную тему натюрморт, потом раздумала, не знаю надо нет)) Или цветы какие-то нарисовать или сюр)
неДоЖиру 27 апреля в 22:55
Ничего. У меня есть фитнес, языки, животные. Но ничего больше не спасает. Тяну эту жизнь по дню. Изо дня в день. Как работу.
Я шалунья 27 апреля в 22:56
Ответ дляУкраїнська зірочка
Такі як і 10 чи 15 років тому-подорожі, походи, фрідайвінг, хайкінг, комп.ігри, малювання
Кстати да, комп игры))
Українська зірочка 27 апреля в 22:58
Ответ дляЯ шалунья
Кстати да, комп игры))
Що любите?)) Я от Сталкер 2 дочекатися не можу))) сподіваюсь в цей раз, не прокинуть, як завжди з релізом😆
автор Для драки 27 апреля в 22:58
Ответ длянеДоЖиру
Ничего. У меня есть фитнес, языки, животные. Но ничего больше не спасает. Тяну эту жизнь по дню. Изо дня в день. Как работу.
Які ви мови вчите? Ви самі вчите чи з репетитором? Хочу теж мову почати вчити
автор Для драки 27 апреля в 22:58
Ответ дляНульовий сантиметр
Теннис , флирт , работа
Флірт це ваше хоббі ? Ви не заміжня ? Цікаве хоббі )
автор Для драки 27 апреля в 22:59
Ответ дляЧукИГеки
Полно хобби, никогда не бывает скучно
Вечно засиживаюсь, когда уже рассвет за окном
Ой я навпаки вирішила раніше спати лягати , не витягую вже недосипи
Жена сантехника 27 апреля в 23:01
нажаль більшість хоббі закінчились разом із початком материнства (вʼязання, вишивка, спорт, музика).
зараз мене класно розслабляє ремонт 🤣 і робота як хоббі) люблю ввечері сісти попрацювати, коли вклала малечу спати, запалити свічку, налити трохи вина
неДоЖиру 27 апреля в 23:01
Ответ дляДля драки
Які ви мови вчите? Ви самі вчите чи з репетитором? Хочу теж мову почати вчити
Нет, я не учу, я уже. 2 языка у меня, немецкий и английский. Вот на них все смотрю, читаю и тд. Хотя языки учат всю жизнь, всегда найдется то, чего вы не знаете.
СhanelKa 27 апреля в 23:03
Велосипед, море і фільми
Поки так
Ресурсу мало
Чекаю відпустку, як свято
ЗновЗдоров 27 апреля в 23:24
Подорожі. Намагаюсь хоть на день кудись вирватись
Я шалунья 27 апреля в 23:27
Ответ дляУкраїнська зірочка
Що любите?)) Я от Сталкер 2 дочекатися не можу))) сподіваюсь в цей раз, не прокинуть, як завжди з релізом😆
Я сейчас по старинке пошла - Ведьмака прохожу второго) на очереди третий)
Українська зірочка 27 апреля в 23:38
Ответ дляЯ шалунья
Я сейчас по старинке пошла - Ведьмака прохожу второго) на очереди третий)
Я також люблю старі ігри типу Дєд Айленд, ту ж серію Сталкер, Зов Припяті, Тінь Чорнобиля, Чисте небо, чи вже прям супер старі як Герой 3 чи Фоллаут 1 і 2. Це прям по багато разів проходила, Герой 3 взагалі на рандомній карті можу гоняти постійно) З відносно нових, що купляла Фаркрай 6 прям сподобався) ну і 5 частина сподобалась))