Yairish• 23 мая 2024

Мужчины, которые 10+ лет живут за границей - ухилянты или нет?

Собственно, вопрос
Результат:
вже голосів: 500
400 (80%) Нет
54 (10.8%) Да
46 (9.2%) Есть варианты
Tammy21• 23 мая 2024
У вас є чітке визначення цього терміну чи просто пос@#₴_ся по-домашньому?
Remensa• 23 мая 2024
Якщо вони громадяни України, то так.
dramasss• 23 мая 2024
Знаю багатьох , хто поїхав на початку 2000-х. Не від хорошого життя поїхали . Не могли тут реалізуватися . Але в них вже громадянство тих країн
Модные мальчишки• 23 мая 2024
Если мужчины, выехавшие на пмж в другие страны до начала полномасштабного вторжения, снялись с учета в Украине, им поставили в паспорт штамп -выезд на пмж и посчитали, что всё, связи со страной оборваны, то это ошибка. Они остались гражданами Украины, а следовательно, обязаны подчиняться Законам Украины.
Лишь те, кто обращался к Президенту с просьбой лишить гражданства в связи с приобретением нового и их лишили Указом Президента гражданства, уклонистами не считаются.

Это если вкратце и суммируя наше законодательство по этому вопросу.
автор Yairish • 23 мая 2024
Те, кто ответил ’да’ - почему? Они уехали давно. Возможно, потому, что не принимали политику текущей власти
Модные мальчишки• 23 мая 2024
Ответ дляYairish
пост 4 почитайте, я расписала, почему
Tammy21• 23 мая 2024
Ответ дляYairish
А до чого тут ’політика тєкущєй’?
Aleksakievua• 23 мая 2024
Если не отказался от Укр гражданства - уклонист
Remensa• 23 мая 2024
Ответ дляYairish
Я написала - чому.
Осьминожко• 23 мая 2024
Ухылянты даже те мужчины, которые не родились в Украине и тем самым ухилились від призиву.
Елена1265• 23 мая 2024
Я не считаю ухылянтами ни выехавших мужчин, ни тех, кто остался
Чомучка• 23 мая 2024
А яка вам різниця?
Nathalie27• 23 мая 2024
Ухилянти - військовозобов’язані, які ухиляються від свого обовʼязків захищати Батьківщину. Далеко не всі чоловіки - військовозобов’язані.
Полковой раввин Изя• 23 мая 2024
Мужчины, да и женщины, которые давно уехали, по большей части манали все то, что происходит в Украине. Могут еще беспокоиться о близких, у кого такие остались.
kpss2017• 23 мая 2024
В Украине не может быть ’ухилянтов’ так нет войны официально 🤷
Полковой раввин Изя• 23 мая 2024
Ответ дляYairish
Не принимали политику власти, местный менталитет. Стремились к более приемлимому для них формату жизни.
kpss2017• 23 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Так они ими и не являются, а реальные уклонисты на сегодня это военные кадровые и силовики , если реально по закону.
ezevika• 23 мая 2024
Ответ дляRemensa
Якщо вони громадяни України, то так.
А хто хлопці ,кого вивезли у віці 8-10 років, а зараз мають 18-20 років? Хто, наприклад, пару раз був в Україні за весь цій час?
nataangel• 23 мая 2024
Ответ дляAleksakievua
Ну загалом логічно.
Грыся• 23 мая 2024
А то як же!
Має зараз кинути все своє життя і поїхати додому, на передок, бо ж треба захищати країну і чиновників, які у свій час довели Україну до того, що багато чоловіків і сімей загалом були вимушені їхати по іншим країнам шукати гарної долі.

Ви ж таку відповідь чекали, створюючи провокуючу тему?
Luchia80• 23 мая 2024
Ответ дляГрыся
А то як же!

Та вже навіть не додому... Бо дому у багатьох чоловіків , яких я знаю, вже давно в Україні немає дому Батьків або забрали до себе , або померли , сестри -брати теж за клрдоном, домівки давно продали , навіть прописки в Україні не мають , у них діти за кордоном народилися , ходять до школи, мають роботу або бізнес , пенсію заробляють, хати покупляли , кредити платять... То які ж вони ухилянти ? Їм кинути 10-20 років життя , роботу , сім´ю і їхати воювати ? Це якось дивно... Що вони мають там захищати ? Багато хто в очікуванні іншого громадянства ( щоб його отримати це 16 років законного жіття треба мати )
Грыся• 23 мая 2024
Ответ дляLuchia80
Так от і я про це же!
Мій коментар був саркастичним, бо навіть сама думка про ’ухилянство’ таких чоловіків абсурдна.
Модные мальчишки• 23 мая 2024
Ответ дляezevika
Знаєте, як відповідають? Ну ви ж користуєтесь послугами - то вам паспорти зроби, то довідку дай, а хтось приїздить з-за кордону і отримує спадщину, а податки не платить. Ви від громадянства не відмовились? Ні. Тоді ви - громадянин України, який зобовʼязаний повідомляти у військкомат, де ви живете, про зміну місця проживання. Ви знялися з обліку? Добре. А на облік у консульстві в країні-проживання стали? Ні. Ви порушуєте чинне законодавство України. Від того, що ви виїхали надцять років тому з України ваше громадянство НЕ ПРИПИНИЛОСЯ. То як думаєте, ваші сини ухилянти чи ні? Отак ми всі стаємо ухилянтами, хоча до цього військкомати навіть пальцем не ворушили, щоб навести лад у своїх документах.
ТайТаке• 23 мая 2024
Ответ дляkpss2017
Заипись. Лучший ответ
kornelius• 23 мая 2024
У меня много знакомых мужчин, которые живут уже больше 10 лет в США и не только. Они так далеки от всего что происходит в Украине, они живут в другом мире и мыслят по-другому. Спасибо хоть за то что донатят. Но если бы они узнали что их кто-то считает ухилянтами - покрутили бы пальцем у виска.
Очень длительная процедура лишения гражданства Украины, знаю несколько примеров, а сейчас вообще невозможная
Aleksakievua• 23 мая 2024
Ответ дляnataangel
Ну загалом логічно.
Так, але відмовитись від громадянства зараз не реально, та і до війни це було дууууже важко, дорого і довго.
krasotalisa• 23 мая 2024
Ответ дляМодные мальчишки

тобто якщо чоловік живе років 10 не в Україні, має там житло, кредити, родину, дітей, роботу, сплачує по місту проживання податки, має все кинути і повернутися воювати в Україну? Просто цікаво, мій в Україні, не ховається.
Елена - 79• 23 мая 2024
Ответ дляkpss2017
💯
Ухылянты это те, которые осознанно выбрали военную профессию, а сейчас морозятся.
Вскормленные на налогах лбы ( которые теперь волокут в бусик тех, на чьих налогах жили ) , получавшие квартиры, санаторное лечение, льготы на коммуналку и т.д , вышедшие на пенсию в 45 лет и сейчас уклоняются.
Вот все эти представители и есть ухылянты. А не просто каждый мужчина.
Решка7777• 23 мая 2024
Ответ дляRemensa
Якщо вони громадяни України, то так.
решение суда есть?
и у нас юридического термина такого нет
Решка7777• 23 мая 2024
Ответ дляМодные мальчишки
пост 4 почитайте, я расписала, почему
неверно вы написали, ставя диагноз без решения суда