Vika_N• 28 апреля 2024

Кто покупал Bershka/Zara Испания через Мист-Шоппинг?

Девочки, кто-то пользовался услугами Мист-Шоппинг? Сколько по времени идет Бершка или Зара с Испании?
Залатавая• 28 апреля 2024
Не купувала, але знаю від знайомої, що їде довго, часом 3 місяці.
Чумацький Шлях• 28 апреля 2024
Зара Іспанія остання на склад в Чехії отримали 8 квітня, курьєр мені привіз 16 квітня. Але десь близько 3-5 днів ще везуть в Чехію.
naxodki_youtube• 28 апреля 2024
Испания у всех перевозчиков дольше других стран. Мистом не пользуюсь вообще
автор Vika_N • 28 апреля 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
А чем пользуетесь?