Подруга в якої нема грошей навіть на їжу збирається вдруге їхати закордон

Перший раз не знайшла роботу в Полщі, зараз хтось із знайомих надоумив її брати та їхати пробувати знову, їм з малою дитиною ледь вистачає на їжу, в квартирі живе бабуся її мати яка добряче прикладається до чарки і псує там все від включателів до сантехніки. Скажіть хіба адекватная людина маючи такі біди в житті кине все і потягне себе з дитиною в невідомість у друге? Ви б як вчинили на її місті? Не хоче прислухатись до мене і до порад сидіти нишком вдома...каже що тут роботу знайти не може, а там типу зможе особлико коли перший раз виперли вже?.
62 13 4
неДоЖиру 28 апреля в 14:14
А ваше какое дело? Она у вас денег на дорогу просит или детей своих на вас оставляет?
86 2 1
Викасикрет 28 апреля в 14:14
А что ей остается, жить без надежд и перспектив с алкоголичкой? Пусть едет, вдруг получится
80 1 1
_Колекцiонер_ 28 апреля в 14:14
Я бы на её месте наверное уехала 🤷
56 1
МУСЯкомарова 28 апреля в 14:14
Звичайно від таких умов треба тікати подалі
65 1
Залатавая 28 апреля в 14:15
Ваша подруга нерозумна. Ну от для чого дура вам все розказала. Їхати треба тихо.
41 36 2
Пліткарка 28 апреля в 14:15
Хай як хоче
Позаземний розум 28 апреля в 14:15
Я б уже два года сидела на социале
16 3 1
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:16
Ну так и тут перспектив ноль. Правильно делает, что пытается что-то менять.
Сегодня почитала одно интересное изречение - у вас есть парус, а вы вцепились в якорь. Может не дословно, но как точно.
Слобожаночка 28 апреля в 14:17
А чому саме польща,як вона буде з дитиною малою поацювати,чому не їде біженцем в Німеччину
11 1
ПуГоФФка 28 апреля в 14:18
Молодец что вас не слушает,надо пробовать,здесь болото,мать алкоголичка,работы за копейки,вернутся в дурдом всегда успеет,терять нечего.
25 2
автор Тантрический кекс 28 апреля в 14:19
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
54 8 1
ЕлькиПальки 28 апреля в 14:20
Ну на завод ее возьмут, будет пахать, если хочет жить. А вообще пофиг на неблагополучных, сидели бы восвоясях
6 1
ЯкаКраля 28 апреля в 14:20
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так и тут перспектив ноль. Правильно делает, что пытается что-то менять.
Сегодня почитала одно интересное изречение - у вас есть парус, а вы вцепились в якорь. Может не дословно, но как точно.
ну легко так рассуждать.
вот я была с двумя детьми в Польше.
вы думаете, я много там поработала ?
иногда якорь может быть не по силам поднять
3 1
Последний вагон 28 апреля в 14:20
Живіть своїм життям - єдина моя порада
21 1
Туфли в чешуе 28 апреля в 14:21
Зараз такий час, що не треба лізти зі своїми порадами до інших.
5 1
Швидка Настя 28 апреля в 14:21
Ну взагалі робота тут є хоч сфера обслуговування якась, але якщо робити не хоче то і там навряд чи буде, їхати на виплати і все, до нас приходять люди на співбесіду після роботи за кордоном то говорять і по 18 годин працюють і без вихідних інколи
Летчица 28 апреля в 14:21
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Я не розумію, вам яка різниця? Що ви свій ніс пхаєте туди, куди вас ніхто не кликав? Займіться своєю родиною.
25 1
Сиреневая цапля 28 апреля в 14:21
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Ви або троль або геть дурна людина
побольшомусекретику 28 апреля в 14:23
Всі мої знайомі .як і я їхали без грошей. На сьогодні у всіх все є.)) Правильно робить що їде. Там і житло буде і одягнуть і нагодують і дитину вивчить. Я в Британію їхала гола і боса. Зараз добре одягнуті я з дочкою. Вже навіть можу дозволити собі фарбування в перукарні.а це дорого тут дуже. Працюю. Дочка пішла в коледж. Все безкоштовно. Плачу за житло 20% .все інше держава.
14 1
Летчица 28 апреля в 14:22
Ответ дляСиреневая цапля
Ви або троль або геть дурна людина
Троляка, ще й перекладає через Гугл перекладач)))))
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:23
Ответ дляЯкаКраля
ну легко так рассуждать.
вот я была с двумя детьми в Польше.
вы думаете, я много там поработала ?
иногда якорь может быть не по силам поднять
Я тоже была, надула парус и дальше поехала. Потому что возвращаться было не к чему, то есть якорь отсутствовал, наверное, это облегчило выбор. В этой истории якорь тоже сомнительный.
ЯкаКраля 28 апреля в 14:23
Ответ дляХомо_сапиенс
Я тоже была, надула парус и дальше поехала. Потому что возвращаться было не к чему, то есть якорь отсутствовал, наверное, это облегчило выбор. В этой истории якорь тоже сомнительный.
у вас двое детей ?
Зайченя 28 апреля в 14:23
Да, как раз адекватный и бросит это дно в поиске лучшей жизни для себя и ребенка
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:23
Ответ дляЯкаКраля
у вас двое детей ?
Да
ЯкаКраля 28 апреля в 14:24
Ответ дляХомо_сапиенс
Да
какого возраста ?
Хомо_сапиенс 28 апреля в 14:24
Ответ дляЯкаКраля
какого возраста ?
8 и 10
Липка-прилипка 28 апреля в 14:25
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Считаю, вам нужно оформить опеку над этой матерью. Вам не все равно и вы точно наведете порядок.
19 11
ПуГоФФка 28 апреля в 14:25
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
А она должна няньчить свою мать алкоголичку? Вы смешная,похерить ребёнка ради кого?
13 1
Туфли в чешуе 28 апреля в 14:25
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
То якщо Ви така розумна, як на Вашу думку, вона повинна вирішити проблему з матір‘ю? Ви мали діло коли небудь з алкоголіком? Жіночий алкоголізм не лікується. Ії мати вибрала собі таку долю, то дочка повинна з нею носитись все життя замість того, щоб своїм займатися?.
7 1
Лагшмивара 28 апреля в 14:26
Ответ дляТантрический кекс
Ну краще б вона спочатку вирішила проблеми з матірью алокоголічкою яка б´є квартиру і 6 річного онука, але ж їй ліньки навіть власною матірью зайнятись, в хаті лад та спокій влаштувати, там би і на роботу захотіли брати і чоловік знайошовся толковий, але я не бачу нічого доброго тікати, просто думаю що багато людей тут залишаються є і гірше ситуації коли вбивають проросійскі родичі та з дому виганяють, коли русня ракетами б´є, а вона поводиться сама як інфантильний підліток, не хоче засучити рукава і вирішувати свої проблеми і ще і стару матір яка непонятно що може накоїти лишає саму на кого? на сусідів?
Автор, а Вам яке діло до тієї матері-алкоголічки? Вам її нянчити чи що? Подруга правильно робить, може хоч деякий час поживе подалі від дурдому з алкоголіком.